Sohbet Aynı anda şarj aleti ve kulaklık takmak

babayorgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hayi
Cihazım
xaomi mi a2
Konular
4
Arkadaşlar herkese selam yeni uyeyim dun mi a2 64 siparişi verdim merak ettiğim konu cihazın şarj girişiyle kulaklık girişi ayrımı yani şarj olurken aynı anda kulaklık takabiliyormuyuz cevap verirseniz çok sevinirim ikinci sorum ise cihaza bluetooth yoluyla aynu anda bluetooth kulaklık ve gameped bağlayabilirmiyim

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
3.5mm jak girişi mevcut cihazda. Aynı anda iki işlemi yapabilirsiniz. Diğer konu hakkında bilgim yok maalesef.

babayorgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hayi
Cihazım
xaomi mi a2
Konular
4
3.5mm jak girişi mevcut cihazda. Aynı anda iki işlemi yapabilirsiniz. Diğer konu hakkında bilgim yok maalesef.
izlediğim telefon inceleme videolarında 3.5 mm jak girişi olmadığıni söylüyorlar

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam çoook şey istiyoruz gibi geldi bana :)aynı anda hem şarj hem kulaklık imkanı yaratan kablolar var sanırım ama nerden nasıl alınır bilmiyorum.o kablolardan bana da lazım.aynı cihaza aynı anda iki bl cihazı bağlanmaz sanırım ama yine de denemekte fayda olabilir

babayorgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hayi
Cihazım
xaomi mi a2
Konular
4
Hocam çoook şey istiyoruz gibi geldi bana :)aynı anda hem şarj hem kulaklık imkanı yaratan kablolar var sanırım ama nerden nasıl alınır bilmiyorum.o kablolardan bana da lazım.aynı cihaza aynı anda iki bl cihazı bağlanmaz sanırım ama yine de denemekte fayda olabilir
kardeşim aslında telefon için cok buyuk bisey degil hem sarj edip hem kulaklık kullanmak dizi film izlerken baya bi sıkıntı bunu almadan önce düşünemedim bence xiaomi nin en büyük problemi bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kablo bu sanırım.
aynen sorunu bu çözer

Üst Alt