Haber Avcılar'da Xiaomi fabrikası açılabilir;

Beyler babamdan aldığım bilgiye göre Avcılar'da Xiaomi fabrikası açılacak. Yemek verdikleri bir yerde aldığı bir bilgi bu Çinli mühendisler falan var ve babam dedi ki Xiaomi kelimesini söylemek yasak yaklaşık 4 ay sonra Avcılar'da açılacak sanırım. Tabi bilgiler yüzde yüz değil. Sadece babamdan aldığım bir bilgi burada paylaşasım geldi.

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Bizim enişte de kartal diyor bakalım.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Samsung da telefon üretimini Sunny&Atmaca firması ortaklığında üretecek. Deneme ve eğitim üretimlerine başlandı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Eğer doğruysa herkesin ucuz işçilik diye üretim yaptırdığı çin bile bize aynı şekilde gelecekse vay halimize diyorum. Çinde iphone için böbrek satma örnekleri çıkmaz umarım.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Samsung da telefon üretimini Sunny&Atmaca firması ortaklığında üretecek. Deneme ve eğitim üretimlerine başlandı
Atmaca baya büyüdü demek, evde onvo Android TV var 1250₺ ye aldık mis gibi

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Atmaca baya büyüdü demek, evde onvo Android TV var 1250₺ ye aldık mis gibi
Onvo artık Sunny markası altında üretilmiyor, MA Elektronik Markası altında yeni kurulan fabrikada üretimi yapılıyor ama dediğiniz doğru baya büyüdüler. Samsung tv üretim ortaklığı devam ederken şimdi Samsung telefon üretim ortaklığına başladılar

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Peki bunun bize fiyat düşük lugu olarak donermi.
Pek büyük bir indirim olmaz tabi. Zaten fabrikada babamın söylediğine göre 500 kişi falan olacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oppo da bir fabrika açacak bakalım hayırlısı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer doğruysa herkesin ucuz işçilik diye üretim yaptırdığı çin bile bize aynı şekilde gelecekse vay halimize diyorum. Çinde iphone için böbrek satma örnekleri çıkmaz umarım.
Dostum dediğinin bir noktası ama tek sebebi ucuz işçilik değil aynı zamanda konum. Yani İstanbul'da ve ya yakın konumunda açılacak olan bir fabrika ile telefonları tüm Avrupaya hem çok daha kolay bir şekilde taşınacak hem de çok daha hızlı bir şekilde dağıtılacak.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Onvo artık Sunny markası altında üretilmiyor, MA Elektronik Markası altında yeni kurulan fabrikada üretimi yapılıyor ama dediğiniz doğru baya büyüdüler. Samsung tv üretim ortaklığı devam ederken şimdi Samsung telefon üretim ortaklığına başladılar
Aynen hocam Mehmet Atmaca elektronik tarafından üretiliyor kutuda görünce şaşırmıştım paneller Yurt dışı sanırım ama geri kalan yerli üretim. Android takır takır çalışıyor öneririm tv yi ucuz yollu

Üst Alt