İnceleme Asus Rog Phone 2 - Alındı

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Bende aldım. İlk deneyim olarak 120hz ve dokunma kalitesi mi9t den geçince ultra farketti. Daha oyun kısmına gecemedim kamera gcamsiz fotoğraf olarak mi9t den çok geride ama video stabilizasyonu ve 4k 60fps olmasida farkını koymuş.Ses kalitesi 3 mi9t eder, parmak izi okuyucusu kat ve kat daha iyi ve hızlı 120hzde batarya hızlı bitiyor 120hz halı kafa kafaya olabilir mi9t ile ilerleyen zamanlarda belirtirim. Airtriggers olayı muazzammis sırf onun için pubg indirip deniyecegim. Arayüz aşırı akıcı ve hızlı ama karanlık mod her şeyde çalışmıyor o biraz kötü olmuş. Tam ekran hareketleri akıcı olduğunda kullanımı çok daha rahatmis mi 9t ye nazaran. Şimdilik bu kadar

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hayırlı olsun biraz geç oldu ama :D sırf kamera filigranı için bile alınır

S

Silinen üye 107783

Guest
Bende aldım 3 gün önce. Elimde bilgisayar tutuyorum bence. Telefon demek hakaret olur :D

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Merhaba arkadaşlar acil yardımınızı bekliyorum bende yeni aldım ama şöyle bir sorunum var telefon hızlı şarjda iken 30 saniye kullanınca ekran kararıyor sebebi ne olabilir yaşayan veya bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi telefon bozuk mu yoksa yazılımsal mı Android 9 cihaz yardımlarınızı bekliyorum..

Üst Alt