Soru Asus rog 3 root veya uygulama devre dışı bırakma programı

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Selamün aleyküm ustalar Asus rog 3 plus twrp yada root yada Uygulama devre dışı bırakma programı bilen varmıdır çok aradım ama bulamadım size danışmak istedim teşekkürler cevaplarınız için party~~

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Selamün aleyküm ustalar Asus rog 3 plus twrp yada root yada Uygulama devre dışı bırakma programı bilen varmıdır çok aradım ama bulamadım size danışmak istedim teşekkürler cevaplarınız için party~~

Bu program ile mümkün-dü.denemekte fayda var

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Hiç aramamışsınız? :D
XDA sitesinde kocaman bölümü, twrp ve root bölümleri mevcut.
Ayrıca o telefona insan kıyıpta root yapmaz, ayıptır günahtır. Kendisi bu dünyadan değilmiş gibi görünüyor. Asus nasıl böyle bir telefon yaptı anlamadım. ROG 3 telefonu görene kadar uzaylıların olduğuna inanmıyordum. Şimdi inanıyorum uzaylılar var ve teknolojilerini asus çalmış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özellikle miui süper wallpaperi berbad eden o hareketli ekranlara bayıldım. Kurmak için bir gün uğraştım ve sonunda başardım. Ancak bataryayı ham yapıyor. Normaldir xiaomide uzaylı teknolojisi tutmadı tabi.
Enfes bir telefon almışsınız. Hayırlı olsun. Allah banada nasip etsin.

Son düzenleme:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Hiç aramamışsınız? :D
XDA sitesinde kocaman bölümü, twrp ve root bölümleri mevcut.
Ayrıca o telefona insan kıyıpta root yapmaz, ayıptır günahtır. Kendisi bu dünyadan değilmiş gibi görünüyor. Asus nasıl böyle bir telefon yaptı anlamadım. ROG 3 telefonu görene kadar uzaylıların olduğuna inanmıyordum. Şimdi inanıyorum uzaylılar var ve teknolojilerini asus çalmış.

Özellikle miui süper wallpaperi berbad eden o hareketli ekranlara bayıldım. Kurmak için bir gün uğraştım ve sonunda başardım. Ancak bataryayı ham yapıyor. Normaldir xiaomide uzaylı teknolojisi tutmadı tabi.
Enfes bir telefon almışsınız. Hayırlı olsun. Allah banada nasip etsin.
Amin inşallah damada nasip olur biraz koymak lazım :D

Bu program ile mümkün-dü.denemekte fayda var
Deneyeceğim hemen

Üst Alt