Çözüldü AŞŞIRI ACİLL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MustafaMiui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
13
Kullanıcı uygunsuz konu başlığı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V14.0.2.0.TNAMIXM
Telefon Modeli
Xiaomi 13 Ultra
Bootloader Kilidi
Kapalı
arkadaşlar cihazım 13 ultra içinde global rom vardı bugün bootloader kilidini açıp hybrid olarak eu rom yükledim sıkıntısız oldu lakin romu beğenmedim tekrar değiştirmek istedim ve taiwan rom yüklerden clean and lock dedim cihaz şuan fastboot ekranında çok acil yardım lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

clean and lock dayken flashlayıp anında clean data seçeneğini seçtim o anki heyecanla noldu cihaza bilmiyorum önce recovery ekranında kaldı reboot etmedi sistemi şimdide fastboot ekranında bekliyor yardımm

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
mifirm sitesinden taiwan romunun son gözüken yani 14.0.0 olanını indirmiştim nasıl yapayım peki

14.0.4
Orada fastboot yazanı indirip zipten iki defa çıkarıp bilgisayarda C ye atın, mi flash ile flashlayin, en temiz bu şekilde olur.

Oyla:

MustafaMiui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
13
Orada fastboot yazanı indirip zipten iki defa çıkarıp bilgisayarda C ye atın, mi flash ile flashlayin, en temiz bu şekilde olur.
Temizden kastınızı tam anlayamadım kafam uçtu şuan yarım saat önce kalpten gidiyordum çünkü kusura bakmayın
Şuanda cihaz yedeklemeleri kuruyor bir sıkıntı gözükmüyor gibi yani sizin demek istediğiniz sıkıntı oluşabilirmi ilerde

Oyla:

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Temizden kastınızı tam anlayamadım kafam uçtu şuan yarım saat önce kalpten gidiyordum çünkü kusura bakmayın
Şuanda cihaz yedeklemeleri kuruyor bir sıkıntı gözükmüyor gibi yani sizin demek istediğiniz sıkıntı oluşabilirmi ilerde
Yok hayır oluşmaz, çince kelimeler felan yazdığın için öyle dedim, şuan sorun yoksa kullanmaya devam edin birşey yapmaya gerek yok

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hay ALLAH ına kurban senin açtımm

çok sağolun açtım şuan cihazı sevinçten dışarı çıkıp bağırasım var

arkadaşlar o klavyeki tuşlara basan parmaklarınıza sağlık açıldı cihaz lakin bazı yazılar çince neden böyle oldu

bir de güncelleme gözüküyor şuanda yapayım mı
arşimet gibi eureka eureka
:)

Oyla:

MustafaMiui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
13
Yok hayır oluşmaz, çince kelimeler felan yazdığın için öyle dedim, şuan sorun yoksa kullanmaya devam edin birşey yapmaya gerek yok
Sadece ilk başta sim etkinleştirme servisi öyle gözüktü sonra o da düzeldi kendiliğinden çok teşekkür ederim değerli bilgi ve önerileriniz için aklımda bulunsun artık tekrardan düz globale dönmek istersem uygulayacağım dediklerinizi

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt