Rehber Asphalt 9 FPS arttırma

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Rica ederim hocam malesef 60 fps olunca ısınma oluyo ama o akıcılığa değer bence hayırlı olsun bakalım yenimi başladın oyuna yoksa hesabinimi bağlamadın daha
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Artı olarak diğer telefonu alabilirsen hatta ikna edebilirsen hem amoled hem sd730g hemde batarya yönünden baya bi ıyi olur senin için eğer amacın oyun oynamaksa baya fark olur

Ben normalde oyun oynamam telefonlarda hocam test için kurmuştum ama sardı yeni başlayayım dedim ama bir müddet sonra para ver diyecek bu sebeple sevmiyorum genelinde bu tarz oyunları. Grid Autosport var mesela onu oynuyorum bir kere ödeme yaptım gerçekten güzel keyif veriyor mobilde

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Ben normalde oyun oynamam telefonlarda hocam test için kurmuştum ama sardı yeni başlayayım dedim ama bir müddet sonra para ver diyecek bu sebeple sevmiyorum genelinde bu tarz oyunları. Grid Autosport var mesela onu oynuyorum bir kere ödeme yaptım gerçekten güzel keyif veriyor mobilde
Anladım hocam ben bi hevesle başladım 2 yıldır devam ediyom çok sinir bozucu ama okadar ilerledim diye birakamiyomda

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Aynen boşa oynamış gibi hissediyorum ben de

Oyunun eyvallahı var güzel ama bazen birçok şeyi tekrar ediyor gibi geldi bana daha ilk oyunda 2-3 sefer oynayışımda üstüne ilkten gönül alıp birşeyler veriyorum desede sonradan geliştikçe illaki birşeyler almak için zorluyor genelinde. Bu her oyun için böyle ne yazık ki.

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Oyunun eyvallahı var güzel ama bazen birçok şeyi tekrar ediyor gibi geldi bana daha ilk oyunda 2-3 sefer oynayışımda üstüne ilkten gönül alıp birşeyler veriyorum desede sonradan geliştikçe illaki birşeyler almak için zorluyor genelinde. Bu her oyun için böyle ne yazık ki.
Aynen her oyun için böyle bence de, ben oyunu daha ilk çıktığı vakit oynamaya başladığım için kariyerde çok sıkılmadım ama şu an başlayan biri kariyerde gerçekten çok sıkılabilir hep tekrar ediyor çünki

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Aynen her oyun için böyle bence de, ben oyunu daha ilk çıktığı vakit oynamaya başladığım için kariyerde çok sıkılmadım ama şu an başlayan biri kariyerde gerçekten çok sıkılabilir hep tekrar ediyor çünki

Genelde modlu olarak indiriyorum bu tarz android oyunlarını uygun bir fiyatlandırma yapsalarda bölgesel olarak gene herkesin gönlü olsa o kadar emek verip uzun süre oynadıktan sonra parayı verenin öne geçmesine pek tahammül edemiyorum. :)

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Genelde modlu olarak indiriyorum bu tarz android oyunlarını uygun bir fiyatlandırma yapsalarda bölgesel olarak gene herkesin gönlü olsa o kadar emek verip uzun süre oynadıktan sonra parayı verenin öne geçmesine pek tahammül edemiyorum. :)
Ya benim anlamadığım niye 60 FPS getirmiyorlar ki yani sadece iPhone larda ve de Samsung s20 lerde filan var saçma yani

Ugur4040

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zz
Cihazım
Samsung a71
Konular
0
Arkadaşlar çoğu üst seviye telefonda Asphalt 9 sadece 30 FPS de sınırlandırılmış durumda ben de önceden araştırmıştım ama bulamamıştım nasip bugüneymiş videodaki adımları izlerseniz oyunu 60 fps kalitesinde oynayabilirsinizclap~~

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu bağlantıdan halledebilirsiniz
Programın adını okuyamadım ne acaba

bu programın adı ne okuyamıyorum

Üst Alt