Uygulama Aslında Tüm Cihazlar İçin Launcher Önerim (Her Cihazımda Severek Kullandığım Nova Launcher)

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Hangi launcher? sorusuna hep aynı cevabı vermek insan tabiatına aykırı bir sonuç doğurur.

O yüzden çiçekler bile tek renk, aynı koku, aynı şekilde değildir. Onları güzel ve sevilir yapan da bu cesitlilikleridir.

Launcher olarak one çıkan uygulamalar ise :

Nova, Microsoft Launcher, Computer Launcher gibileri var desem de, bu sıra herkese göre değişkenlik gösterebilir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Bence çok değişken bir konu. Zira ben tek katmanlı başlatıcı seviyorum. Nova Prime'ı 1₺ iken almıştım ancak kullanmıyorum MIUI'ın başlatıcısı tek katmanlı olduğu için. angel~~

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Paylaşım için teşekkürler görüntü boyutları daha okunur olması için düzenlenmiştir.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Microsoft Launcher favori başlatıcım hocam, zamanında nova launcher da kullandım ancak pek hoşuma gitmedi, farklı launcher uygulamalarıda denedim pek beğenmedim Arrow launcher adını kullanırken Microsoft Launcher kullanmaya başladım sınırsız özelleştirmesiyle beni mest etti, beta test kullanıcısı oldum gayet memnunum, tavsiye ederim.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 10
Konular
6
Microsoft Launcher favori başlatıcım hocam, zamanında nova launcher da kullandım ancak pek hoşuma gitmedi, farklı launcher uygulamalarıda denedim pek beğenmedim Arrow launcher adını kullanırken Microsoft Launcher kullanmaya başladım sınırsız özelleştirmesiyle beni mest etti, beta test kullanıcısı oldum gayet memnunum, tavsiye ederim.
Microsoft launcher biraz şarj tüketimi açısından iyi değildi en azından novaya göre kendi deneyimim. Hatta yandex launcher ile aynı tüketiyordu

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Nova candır tek eksisi alışınca her telefonda kullanmak zorunda kalıyoruz..:)

Hazır yazmışken şuraya bir soru sorayım kullanılan ram miktarını nasıl görüyoruz ? daha önce yapmıştım ama rom değişince gitti.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Ben Go Launcher, telefonu sanki bilgisayarmış gibi gösteren bi launcher vardı onu ve birde ismini tam hatırlayamadığım t ile başlayan bir launcher kullandım. En son nova ile noktaladım.

Üst Alt