Yardım Aşırı kötü şarj sorunu miui 11 and.10

oguz6nsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
0
Forum puanı
2
Kardeşim bende mi 9t var aynı kayıtlı. Malum işlemden sonra sıfırlandı ve batarya çok çabuk azalmaya baslamisti.
Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapattım yeniden başlattım şimdilik güzel gidiyor. Bir dene olur mu?

hsynuynk

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
5
Forum puanı
1
Kardeşim bende mi 9t var aynı kayıtlı. Malum işlemden sonra sıfırlandı ve batarya çok çabuk azalmaya baslamisti.
Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapattım yeniden başlattım şimdilik güzel gidiyor. Bir dene olur mu?
Hocam dediğin şeyi yaptım, şimdi her şey kocaman oldu, küçültülen her yerden küçülttüm ama hala çok büyük, ayarı geri açtım düzelmedi. Ne yapmam lazım?

Bawer21

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bawer
Cihazım
Mi6
Konular
3
Forum puanı
286
Hocam dediğin şeyi yaptım, şimdi her şey kocaman oldu, küçültülen her yerden küçülttüm ama hala çok büyük, ayarı geri açtım düzelmedi. Ne yapmam lazım?
Geliştirici seçeneklerinden dpi (en küçük genişlik) ayarı ile yapabilirsiniz. 360-400 arasında değerler girin önce. 200 veya 700 gibi büyük değerler girmemeye dikkat edin.

oguz6nsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
0
Forum puanı
2
Telefonu yeniden başlatınca düzelmiş olması lazım? Twrpyi falan öğren rom değişikliği yap dene. Ben costum denilen düzenlenmiş rom da kurdum global ve eea rom da kurdum ama hâlâ çok kötü batarya...

hsynuynk

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
5
Forum puanı
1
Telefonu yeniden başlatınca düzelmiş olması lazım? Twrpyi falan öğren rom değişikliği yap dene. Ben costum denilen düzenlenmiş rom da kurdum global ve eea rom da kurdum ama hâlâ çok kötü batarya...
Valla düzelmedi hocam. Hala bile düzelmedi :)

Üst Alt