Haber Artık Xiaomi Telefonlar İOS Gibi Toplu Güncelleme Alacak

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
MIUI 10 Stabil ROM 12 cihaz için resmi olarak yayınlandı!
10:00 am - Eylül 10, 2018 Volkan MANAV

Android ekosistemindeki en büyük sorunlardan birisi güncelleme. Google’da Android İşletim Sisteminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hugo Barra’yı transfer eden Xiaomi bu süreçte kendi yazılımını güçlendirmek için Hugo Barra’yı ciddi anlamda kullandı. Xiaomi CEO’su ‘nın “neden biz de Apple gibi tüm telefonlarımıza bir güncelleme veremiyoruz?” çıkışından sonra büyük bir çalışma işine giren Hugo Barra’nın ekibi büyük bir iş başardı ve güncellemeleri aynen iOS ekosisteminde olduğu gibi vermeye başladı. Bugün Hugo, Xiaomi’de ayrılsa da Xiaomi bunun ekmeğini uzun süre yiyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan MIUI 10 işletim sistemi ise bir süredir beta güncellemeleri ile karşımızdaydı. olarak sizlere güncelleme hakkında en güncel bilgileri sunmaya çalıştık ve bugün nihayet 12 cihaza birden MIUI 10 Stabil ROM dağıtımı resmen başladı.
MIUI 10 Stabil ROM hangi cihazlara geldi?
Bugün verilen stabil RAOM güncellemesi ile aşağıdaki 12 cihaza güncelleme verildi.
  • Xiaomi 8SE
  • Xiaomi MIX 2
  • Xiaomi MIX
  • Xiaomi 6
  • Xiaomi 6X
  • Xiaomi Note 2
  • Xiaomi 5
  • Redmi 6 Pro
  • Redmi 6
  • Redmi 6A
  • Redmi Note 5
  • Redmi S2
Bunun yanında ve için Beta sürecinin halen devam ettiğini de hatırlatalım!

Kaynak

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
MIUI 10 Stabil ROM 12 cihaz için resmi olarak yayınlandı!
10:00 am - Eylül 10, 2018 Volkan MANAV

Android ekosistemindeki en büyük sorunlardan birisi güncelleme. Google’da Android İşletim Sisteminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hugo Barra’yı transfer eden Xiaomi bu süreçte kendi yazılımını güçlendirmek için Hugo Barra’yı ciddi anlamda kullandı. Xiaomi CEO’su ‘nın “neden biz de Apple gibi tüm telefonlarımıza bir güncelleme veremiyoruz?” çıkışından sonra büyük bir çalışma işine giren Hugo Barra’nın ekibi büyük bir iş başardı ve güncellemeleri aynen iOS ekosisteminde olduğu gibi vermeye başladı. Bugün Hugo, Xiaomi’de ayrılsa da Xiaomi bunun ekmeğini uzun süre yiyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan MIUI 10 işletim sistemi ise bir süredir beta güncellemeleri ile karşımızdaydı. olarak sizlere güncelleme hakkında en güncel bilgileri sunmaya çalıştık ve bugün nihayet 12 cihaza birden MIUI 10 Stabil ROM dağıtımı resmen başladı.
MIUI 10 Stabil ROM hangi cihazlara geldi?
Bugün verilen stabil RAOM güncellemesi ile aşağıdaki 12 cihaza güncelleme verildi.
  • Xiaomi 8SE
  • Xiaomi MIX 2
  • Xiaomi MIX
  • Xiaomi 6
  • Xiaomi 6X
  • Xiaomi Note 2
  • Xiaomi 5
  • Redmi 6 Pro
  • Redmi 6
  • Redmi 6A
  • Redmi Note 5
  • Redmi S2
Bunun yanında ve için Beta sürecinin halen devam ettiğini de hatırlatalım!

Kaynak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi mi 6 benimki daha bana gelmedi. Ne kadar sürer acaba

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Öyle görünüyor :/ neyse en sonunda bize de gelecekse çok da büyük problem değil.
Az önce başka bir yerden okudum da bunlar Çin stabil romlarıymış normaline daha var yazıyordu

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Dağıtılan Romlar Çin Stabil romları Global Stabil için daha var. Bazı arkadaşlar globala geldi sanıp bana neden gelmedi diyecekler. Sakin olalım global da 1-2 aya çıkar yeterki adı gibi stabil olsun gerisi önemli değil. Nasılsa bizler bu güncellemeyi alacağız :)

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Dağıtılan Romlar Çin Stabil romları Global Stabil için daha var. Bazı arkadaşlar globala geldi sanıp bana neden gelmedi diyecekler. Sakin olalım global da 1-2 aya çıkar yeterki adı gibi stabil olsun gerisi önemli değil. Nasılsa bizler bu güncellemeyi alacağız :)
Benim telefonum mi 8se geçen perşembe günü stabil rom gelmişti ben yükledim aynı yerde diğer telefonlarda gelmişti işte linki

Kaynak

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-11-02-37-46-328_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2018-09-11-02-37-46-328_pl.zdunex25.updater.png
    120,9 KB · Görüntüleme: 76

EinsteinAhmet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
1
Ama biz çinde yaşamıyoruz ve çince de konuşmuyoruz böyle clickbait gibi oluyor haberler hoş değil bence:@

Benim telefonum mi 8se geçen perşembe günü stabil rom gelmişti ben yükledim aynı yerde diğer telefonlarda gelmişti işte linki

Kaynak

Xiaomi'den önce nasıl yayınlıyorlar mümkün mü böyle birşey 8-|

Üst Alt