Diğer Artık mi9t pro sahibiyim.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
İyi günlerde kullanın hocam :)
Çok gidip gelmiştim. Redmi Note8 Pro, Redmi Note9S ve Xiaomi Mi9T Pro arasında.
Pop-Up kameraya çok güvenemedim Mi9T'yi öyle elemiştim.
Note8 Pro'unun tasarımı Note9s kadar hoşuma gitmemişti onuda öyle salladım ve tercihimi Note 9S ten yana kullandım :)
Hocam şöyle söyleyeyim sana , telefonun en sağlam yeri popup kamerası , ben fantazi olsun diye kitap falan kaldırıyorum kamerayla, ha keza ne kendi çevremde ne de internette bu konu hakkında sorun yaşayan tek bir kimse görmedim

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Oyun yönünden pişman olabilirsin

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Hocam şöyle söyleyeyim sana , telefonun en sağlam yeri popup kamerası , ben fantazi olsun diye kitap falan kaldırıyorum kamerayla, ha keza ne kendi çevremde ne de internette bu konu hakkında sorun yaşayan tek bir kimse görmedim
Mutlaka sağlamdırda ben güvenemedim işte. Lakin o kalkarken yanlardan ışığı veriyorlar. Cidden orjinal duruyor :)

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Oyun da kamera da üzebilir diyenleri anlamıyorum gerçekten. Şarj konusuna gelirsek, miui 12 revos 20.6.10 inanılmaz stabil olmuş durumda. Şuan %70 sarj ile 7 saat ekran süresi aldım.. Tabi bu kullanıma göre değişiklik gösterebilir. Şiddetle tavsiye ederim. Dual speaker çok kullanışlı değil bence. Hem kendi hoparlörün sesini kisiyor, hemde kendi sesi çok az çıkıyor.. Hayırli olsun iyi günlerde kullanın.

Üst Alt