Sohbet Artık Mi 5s'im yok!

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Arkadaşlar öncelikle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. 1 senelik Xiaomi maceramı Mi 5s ile geçirmiş ve an itibariyle elveda demiş bulunmaktayım. Öncelikle cihaz ile ilgili izlenimlerim ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşayım. Mi 5s'i aldığımda Mi 5s satışa çıkalı 1.5 sene olmuştu. Cihazı aldığımda en yüksek işlemci SD835 onun bi altındakide 821 modeliydi. Mi 5s'te en son sayılabilecek bir işlemci ve 3GB gibi iyi bir ram miktarı benim çok hoşuma gitti. Çift taraflı type-c girişi, hızlı şarj desteği cihazın verdiği premium hissiyatı beni çok etkiledi ancak cihaza verilen yazılım güncellemeleri cihazı kemirmeye başladı. Forumdaki arkadaşlar benim konularımdan bıkmıştı sürekli cihazı kötülüyorum diye. Cihaz biraz eskide olsa aynı işlemciyi ve gücü paylaşan cihazların açtığı oyunları takılarak ve donarak açıyordu ve teknoloji olarak artık geri kalması, Band 800 desteği bulunmamasının eksikliğini çok yaşadığım için cihazıma elveda demeye karar vermiştim ve an itibariyle sevdiğim bir arkadaşıma verdim. Şimdilik biraz düşünmek istiyorum. Xiaomi ile devam etmek ya da başka bir markayla tanışmak için çok erken. Aklımda Mi 8 Lite ve Mi A2 var ancak aynı sorunları yaşamaktan korkuyorum.

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
7 aydır forumdayım herkes mi5s den yazılım olarak şikayetçi.
hayırlısı olsun sun~~

lostmode

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mi 5s
Konular
7
Ben hala mi5s kullanıyorum telefonum servisten gelene kadar yaklaşık 1.5 seneyi tamamladık yeni batarya alıp yolumuza devam edebilirdik ama yoluma mi8 ile devam ediyorum size de mi8 tavsiye ederim.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Ben hala mi5s kullanıyorum telefonum servisten gelene kadar yaklaşık 1.5 seneyi tamamladık yeni batarya alıp yolumuza devam edebilirdik ama yoluma mi8 ile devam ediyorum size de mi8 tavsiye ederim.

Mi 8'e bütçem yetmez. Mi 8 Lite fiyatında daha iyi cihaz varsa düşünebilirim.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
2-3 senedir bir Xiaomi kullanıcısı olarak mi5s kullanıyorum hala ve oyun konusunda gerçekten haklısınız şu cihazın snapdragon 600 serisinin takilmayarak oynattığı oyunları takılarak oynatmasina gerçekten sinir oluyorum konuya gelince eski bir Meizu kullanıcısı olarak meizu 16 yi onerebilirim mi8 lite almaktan ziyade Meizu yazılım konusunda çok daha üstün bana göre Çin in Apple i kalite olarakta cihazları premium kalitededir 2600 fiyatı var snapdragon 710 kullanıyor bütçe sıkıntılı demissiniz ama bı tık daha üstünde 3200 e meizu 16th var şuan fiyat performansın Kralı bana göre

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
An itibariyle sevdiğin bir arkadaşın değil demek ki bu kadar kötü cihazı ona sattığına göre :-x-x
Selametle hocam
MIUI candır Mİ canan

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
ben de mi5s kullaniyorum, ekranda sadece beyaz renk usunde gozuken beyaz renk olu piksel gibi birsey var , 4 ay daha delta garantisi var , yolliyimmi sizce

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
ben de mi5s kullaniyorum, ekranda sadece beyaz renk usunde gozuken beyaz renk olu piksel gibi birsey var , 4 ay daha delta garantisi var , yolliyimmi sizce

Kesinlikle gönder hocam bitmeden garanti yenilensin cihaz
Selametle

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Mi 5s kullanıcısıydım bende.Yılın başında almıştım.8. ay gibi ayrıldım cihazdan.Gene risk alıp Xiaomi Note 5 Pro ya geçtim.Memnunum sadece kamerası iyi değil.Mi 5s in yanında bir hiç kalıyor.Ama pil olarak mi 5s i katlıyor.Performans olarakta stabil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca mi 5s de 5 saat olan ekran sürem note 5 proda 10-9 saat arası oldu

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mi5s i satıp mi note 3 alacaktım. Masik x rom attım . Gerek kalmadı. 4 saat net ekran süresi ve ortalama 24 saat bekleme ile sgk lı 4 çekirdek çalışanı ile şimdilik mutluyum.

Üst Alt