Yardım Arkadaşlar lütfen anlayanlar yardımcı olsun, telefonu satmak zorunda kalacağım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rhnkpt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
Öncelikle aynı sorun için ikinci kez başlık açıyorum bunun için özür dilerim.

Mi9 SE telefonuma iki sim kartı üzerinden imei atılmıştı. Bir süre sorun yaşamadım ancak adres değiştirdiğimden beri şebeke sorunu yaşıyorum. Benim haricimde evde 4 tane telefon var ve iki tanesine benim gibi Türk Telekom hattı takılı. Bir tek benim internete bağlanmak veya görüşme yapmak için cam kenarlarına ya da balkona gitmem gerekiyor. Evin iç kısımlarında çok nadiren çekiyor.

Başka telefona takıp LTE etkinleştirdim ancak işe yaramadı. Çözebileceğini düşündüğünüz güvenilir yerlere kargolatıp ücretli bir şekilde de yaptırabilirim.

Anlayanlar yardımcı olursa çok sevinirim, yoksa telefonu satmak zorunda kalacağım maalesef..

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Öncelikle aynı sorun için ikinci kez başlık açıyorum bunun için özür dilerim.

Mi9 SE telefonuma iki sim kartı üzerinden imei atılmıştı. Bir süre sorun yaşamadım ancak adres değiştirdiğimden beri şebeke sorunu yaşıyorum. Benim haricimde evde 4 tane telefon var ve iki tanesine benim gibi Türk Telekom hattı takılı. Bir tek benim internete bağlanmak veya görüşme yapmak için cam kenarlarına ya da balkona gitmem gerekiyor. Evin iç kısımlarında çok nadiren çekiyor.

Başka telefona takıp LTE etkinleştirdim ancak işe yaramadı. Çözebileceğini düşündüğünüz güvenilir yerlere kargolatıp ücretli bir şekilde de yaptırabilirim.

Anlayanlar yardımcı olursa çok sevinirim, yoksa telefonu satmak zorunda kalacağım maalesef..
Hocam imei işlemi düzgün yapılmamısa benziyor bu sadece şebekenize değil pilinize de yansıyor diye düşünüyorum öncelikle işlemi yaptırdığınız yerle görüşmenizi öneriyorum. Eğer bir sonuç alamazsanız forumda yardımcı olacak çok kişi var.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Yasak olduğunu bildiğiniz halde 2. Bir konu açmanız uygun olmamış. Önceki konunuzdan devam ediniz. Günlük 1 kere yükselt butonu ile konunuzu yukarı taşıyabilirsiniz

Oyla:

rhnkpt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
Hocam imei işlemi düzgün yapılmamısa benziyor bu sadece şebekenize değil pilinize de yansıyor diye düşünüyorum öncelikle işlemi yaptırdığınız yerle görüşmenizi öneriyorum. Eğer bir sonuç alamazsanız forumda yardımcı olacak çok kişi var.
Evet hocam genel olarak da band 20 gibi bir sorundan bahsediliyor ama sanırım bendeki sorun farklı. İmei atan kişide bir saat sonra telefonun hazır olacağını söylemişti ancak yaklaşık 5-6 saat sonra ancak alabilmiştim telefonu ama maalesef yaptırdığım şehirden farklı bir yere taşındım.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt