Yardım arkadaşlar ile nasıl CS girebiliriz

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Arkadaşlar merhaba ben arkadaşlarım ile bir mekan var orada buluşup hep beraber cs 1.6 veya source oynamak istiyoruz herkes kendi laptobu'nu getirecek nereden indirip nasıl bağlantı kurabiliriz internet olarak sadece telefon interneti var yardımcı olursanız sevinirim ve son olarak başka hangi tür oyunları oynayabiliriz acaba.

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Arkadaşlar merhaba ben arkadaşlarım ile bir mekan var orada buluşup hep beraber cs 1.6 veya source oynamak istiyoruz herkes kendi laptobu'nu getirecek nereden indirip nasıl bağlantı kurabiliriz internet olarak sadece telefon interneti var yardımcı olursanız sevinirim ve son olarak başka hangi tür oyunları oynayabiliriz acaba.
Sunucu kurmanız lazım sanırım hocam

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Herkesin aynı ağda olması lazım (Telefonun kendi "Wifi Ap" ile de olur)
Klasik Cs 1.6 oynayacaksanız oyunun kendi içerisinde Oyun kur kısmından bir arkadaş harita seçip oyunu kursun. Diğer arkadaşlar ise LAN kısmından kurulan oyunu zaten görecektir (Görmez ise Oyunu kuran kişinin güvenlik duvarı açık olabilir.) Bağlanamaz ise konsolu açıp manuel olarak bağlanmanız gerekir. Örn: connect 192.168.10.15(Oyunu kuran kişinin pc ip adresi) yazıp enter yapın.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Hocam oyunun kurulumundan oyuna kadar vermişsiniz nasıl teşekkür etsem azdır eyvallah.

CanerKorkmazli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 10 5 G
Meslek
Grafiker
Konular
1
Hocam biz evden şöyle yapıyorduk arkadaşlarla. Hepimizin bilgisyarlarında cs yüklü idi ben internetten boş bir server bulup ip adresini atıyordum o şekilde sıkıntısız oynuyorduk ya da oyunyöneticisi sitesinden maç serverları oluyordu 20 kişi kapasiteli aylık 25 tl ye kiralayabiliyorsunuz. Ama internette bulduğum sw lere genelde pek giren olmuyordu :)

Heavyweight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Grafiker-Web
Konular
2
Tam nostalji ya harbiden buna ihtiyacımız var ya :) Yukarı yorumda detaylı anlatılmış lan kısmından tüm ayarlardan sonra sorunsuz oynarsınız. Ama güvenlik duvarlarına ayarlayın win 7 gibi değil bu win 10

Heavyweight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Grafiker-Web
Konular
2
Dün sinirlenip CSGO'da masamı kırdım, Allah kimseye yaşatmasın :@

1.6 candır ama :$
Açıkçası 1.5 1.6 dan sonra sarmadı beni CS go hem hileler olsun hem oynayış olarak. Ping vs de cabası. Masayı kıracak kadar sinir iyi değil hocam

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Açıkçası 1.5 1.6 dan sonra sarmadı beni CS go hem hileler olsun hem oynayış olarak. Ping vs de cabası. Masayı kıracak kadar sinir iyi değil hocam
Ben de anlamadım, yumruğu atmamla küt etti :( Allah'tan klavye sağlam ; yumruk klaveyey idi :D

Heavyweight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Grafiker-Web
Konular
2
Ben de anlamadım, yumruğu atmamla küt etti :( Allah'tan klavye sağlam ; yumruk klaveyey idi :D
Bununla geçmiş olsun hocam :) klavye yada maus vursanız maddi zarar ama masa kırılmasaydı muhtemelen parmak bilek çıkık kırığı da olabilirdi o daha kötü. Her türlü geçmiş olsun. Bırakalı çok oldu bizim o oyunu ama biz de lolde çıldırıyoruz bazen :)

Üst Alt