Yardım Arka plandaki uygulamalar kapanıyor

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar cihaz a2 lite ve sıkıntı şu
Youtube vanced(arka planda çalışan youtube) yi indirdim açıyorum youtube arka planda 2 3 dakika çalıyor sonra telefon kendiliğinden kapatıyor o programı yardımcı olur musunuz?

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Geliştirici seçeneklerinde şöyle bir ayar var.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bilmoş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
arka tarafta çalışan bütün uygulamalar bende de kapanıyor,her seferinde yeni açmışım gibi yükleniyor(açılıyor). bir türlü düzeltemedim. yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim

Aynı sorun bende de var. Arka plandaki bütün uygulamalar yaklaşık 2-3 dakika sonra kapanıyor. Nisan ayı güncellemesine kadar arka plandaki uygulamalar 10 dakika geçse de kapanmıyordu, üstelik optimizasyon ayarlarına da hiç dokunmadım. Bu durum sinir edici bir hâl almaya başladı. Uygulamalar kapanmasın diye ikide bir aralarında geçiş yapmak zorunda kalıyorum haha--

yaklaşık iki haftadır bende de bu sıkıntı başladı. arka plana attığım uygulamaları tekrar çağırdığım anda hepsi yenileniyor. geliştirici ayarlarından da kontrollerini yaptım ayarlarda hiç bir sorun yok. launcherdan da olmadığını tespit ettim. arka planda tek uygulama da olsa, 4 tane de olsa sonuç aynı. çok rahatsız edici bir durum.

ve ilginç bir ayrıntı, kiminde mayıs ayında başlayan sıkıntı kiminde temmuzda kiminde ağustosta oluyor. diğer sorunlarda da bu geçerli. halbuki hepimiz telefonlarımızı güncel tutuyoruz.

Oyla:

Boyka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
coke
Cihazım
xiaomi Mi8
Konular
0
Aynı sorun bende de var anladığım kadarıyla daha çözülmemiş. Ben izinlerden sandım ama değil. Tuhaf şeyler oluyor.

Oyla:
Üst Alt