Yardım Arka kapaktaki leke

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hadi ya geçmiş olsun, kılıfsız mı düştü de kamera kırıldı, sert plastiklerin hepsi zamanla böyle yapar kasayı malesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada karbon fiber dediğim kılıf değil kaplama

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu
Aynı kılıfı kullanıyoruz hocam. Kaplamayı anladım ama yaptırmadık işte. Orjinal kamera korumasız kılıfı ile kameranın üstüne düştü. Geçen haftada 3 parça kılıf ile ekran üstüne düştü. Bayağı üzdü cihaz beni 😂

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Aynı kılıfı kullanıyoruz hocam. Kaplamayı anladım ama yaptırmadık işte. Orjinal kamera korumasız kılıfı ile kameranın üstüne düştü. Geçen haftada 3 parça kılıf ile ekran üstüne düştü. Bayağı üzdü cihaz beni 😂
Geçmiş olsun hocam kamera koruyucu taktırsaydınız keşke. Kullandığım ürünün linkini aşağıya bırakıyorum.

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Aynı kılıf mı? Kamera kısmı korumasız değil ama bunlarda, sert plastik de değil, xundd Black Matte diye geçiyor bu yanlış olmasın

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Aynı kılıf mı? Kamera kısmı korumasız değil ama bunlarda, sert plastik de değil, xundd Black Matte diye geçiyor bu yanlış olmasın
Hocam kendimi ifade edemedim sanırsam. Kamera kırıldığında orjinal kamera takılıydı yaklaşık 8 ay önce. Xundd kılıf aldım aylardır bunu kullanmaktayım. Ama dediğim gibi orjinal kılıf harici kılıflar leke yapıyor. Yeni cihaz alan yapan arkadaşlar önerilen carbon kaplamayı kesinlikle yapmasını tavsiye ediyorum.

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Hocam kendimi ifade edemedim sanırsam. Kamera kırıldığında orjinal kamera takılıydı yaklaşık 8 ay önce. Xundd kılıf aldım aylardır bunu kullanmaktayım. Ama dediğim gibi orjinal kılıf harici kılıflar leke yapıyor. Yeni cihaz alan yapan arkadaşlar önerilen carbon kaplamayı kesinlikle yapmasını tavsiye ediyorum.
Karbon kaplama değil de şeffaf normal bir kaplama olur mu ?

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Teşekkür ederim kaplamanın telefonun ısısına herhangi bir etkisi olur mu ?
Hayır

Peki kenar kısımlarında da leke vs oluştu mu zamanla? Arkadası gibi.

Üst Alt