Yardım Arayanın İsmini Söylemesi

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Merhaba, arkadaşlar bundan önce kullandığın LG G4 modelinde bulunan bir özellikti Androidin kendi özelliği zannetmiştim ama değilmiş. Telefon geldiğinde zil çalmadan arayan kişinin rehberimde kayıtlı olduğu haliyle adını söylemesini istiyorum ayarları kurcaladım ama bulamadım. Xiaomi telefonlarda bu özellik yok mu? Yoksa ben mi bulamadım. Ayrıca, Google Play üzerinden bir kaç program denedim ama çalışmadı. yardımcı olursanız sevinirim.

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Rica ederim hocam :)
Üstat bir konuda yardım isteyebilir miyim? Gece saat 23'de uçuş moduna geçmesini istiyorum ama ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olabilir misin?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Üstat bir konuda yardım isteyebilir miyim? Gece saat 23'de uçuş moduna geçmesini istiyorum ama ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olabilir misin?

Tetikleyici olarak saat 23.00 ve haftanın hangi günleri olacağını seçin, eylem olarak da uçak modu veya rahatsız etmeyin modunu seçin o şekilde olması gerekli ve istenen izinleri de vermeyi unutmayın.

Oyla:

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Tetikleyici olarak saat 23.00 ve haftanın hangi günleri olacağını seçin, eylem olarak da uçak modu veya rahatsız etmeyin modunu seçin o şekilde olması gerekli ve istenen izinleri de vermeyi unutmayın.
Aslında bende böyle yaptım ama olmadı. Siz izinlerden bahsedince fark ettim "Sadece Kök Erişimi" yazıyor bu nedir belli bununla alakalı olabilir. Gerçi tüm izinleri verdim, bu arada telefonum rootsuz.

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Aslında bende böyle yaptım ama olmadı. Siz izinlerden bahsedince fark ettim "Sadece Kök Erişimi" yazıyor bu nedir belli bununla alakalı olabilir. Gerçi tüm izinleri verdim, bu arada telefonum rootsuz.

Hocam sadece kök erişimi yazanlar root gerektiren işlevler oluyor. Telefonunuz rootlu değilse bunlar çalışmayacaktır.(Diye biliyorum)

Oyla:

Tolgaberk54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Huaewei mate 10
Konular
0
Slm mate 10 lite kullanıyorum ve airpods kullaklıpım var normal eşleşme oldu sıkkntı yok görüşmede var ancak arayan kişşnin adı bluetoota aktif olmuyor sadece sadece İngilizce arayanın telini söylüyor. Bunu nasıl çözebiliriz

Oyla:

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Slm mate 10 lite kullanıyorum ve airpods kullaklıpım var normal eşleşme oldu sıkkntı yok görüşmede var ancak arayan kişşnin adı bluetoota aktif olmuyor sadece sadece İngilizce arayanın telini söylüyor. Bunu nasıl çözebiliriz
Takip.

Oyla:

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Aynı sorun bende de var. Henüz çözüm bulamadım.

Oyla:
Üst Alt