Yardım Arayan kişinin fotoğrafını tam ekran yapma

aeemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
8
Herkese iyi forumlar arayan kişiye fotoğraf ayarladığımda tam ekran şeklinde gözükmüyor yuvarlak içinde gözüküyor nasıl tam ekran yaparım o fotoğrafı şimdiden teşekkürler.

canerbulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
5
Herkese iyi forumlar arayan kişiye fotoğraf ayarladığımda tam ekran şeklinde gözükmüyor yuvarlak içinde gözüküyor nasıl tam ekran yaparım o fotoğrafı şimdiden teşekkürler.
Orjinalinde olmaz program kullanman lazım full screen caller id gibi...

Oyla:

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
Sen arama yaptığında küçük ama karşı taraf seni aradığında tam ekran gözükmesi lazım fotoğrafın bende öyle rom global bu arada.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

morhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
morhan
Cihazım
redmi 4x
Konular
0
seni aradıklarında global romda tam ekran alırsın. ararken de biraz daha büyük olsun istersen ottamanın temalarında daha büyük oluyor

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sizir73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Fografları rehberden seçer kişi fotoğrafı olarak atarsak arayan kişi resmi Küçük boyutlu çıkıyor, eğer galeriden direkt fotoğraflara girer resmi boyutlandırılır oradan kisi fotoğrafı olarak ayarlarsak arayan resmi

tam ekran olarak çıkar

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Fografları rehberden seçer kişi fotoğrafı olarak atarsak arayan kişi resmi Küçük boyutlu çıkıyor, eğer galeriden direkt fotoğraflara girer resmi boyutlandırılır oradan kisi fotoğrafı olarak ayarlarsak arayan resmi

tam ekran olarak çıkar
Hangi rom üzerinden bu dediğiniz işlemi yapıyorsunuz? Galeriden direkt kişi fotoğrafı ayarlama işlemini? AOSP rom mu kullanıyorsunuz MIUI mı?

Oyla:
Üst Alt