Çözüldü Arayan kişinin fotoğrafı gözüksün..

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Sorun, kişilere resim atamak değil ki hocam. Sorun aramalarda tam ekran olmaması olarak belirtilmiş ama yine de paylaştığınız program gayet güzel, ben de kullanıyorum smirk~~

ben de tam ekran çıkıyor gelen aramalar. ben 2 program ile fotoğraf ataması yaptım.
ilk program yukarıda verdiğim whatsapp profil fotoğraflarından aldım. yukarıdaki link 30 kişiye izin veriyor. programı satın almalısınız.
ikinci program ise facebook instagram linkedin gibi sosyal medya hesaplarınızdan eşleştirme yaparak fotoğraf atıyor.

ben kullanıyorum ve sorun yok. cihazım mi8.

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
gince 2. program hangisi? diğeri satın alma istiyor cracklide çalışmıyor galiba

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Rehberdeki listelenen kişi listesini dikkatli seçmeniz gerekiyor. Whatsapp'tan çekiyorsa ya da senkronize mail adresinizden çekiyorsa, siz fotoğraf atadığınızı zannediyorsunuz fakat aslında diğer listedekinin aradığını zannediyor telefon. Telefon rehberine kayıtlı olan bir kişinin düzenleme alanına girin ve numarasının başına +90'ın eklenmiş olduğuna emin olun. Sonra o kişinin sizi aramasını isteyin.

Rehber>Kişiler>Üç Nokta>Ayarlar>Kişi listelerini ayarla

Oradaki listelerden uygun olanı seçin. Sizin fotoğraf atadığınızı düşündüğünüz profil, sizin gösterim listenizde mevcut olmadığı için fotoğrafı çıkmıyor.

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Rehberdeki listelenen kişi listesini dikkatli seçmeniz gerekiyor. Whatsapp'tan çekiyorsa ya da senkronize mail adresinizden çekiyorsa, siz fotoğraf atadığınızı zannediyorsunuz fakat aslında diğer listedekinin aradığını zannediyor telefon. Telefon rehberine kayıtlı olan bir kişinin düzenleme alanına girin ve numarasının başına +90'ın eklenmiş olduğuna emin olun. Sonra o kişinin sizi aramasını isteyin.

Rehber>Kişiler>Üç Nokta>Ayarlar>Kişi listelerini ayarla

Oradaki listelerden uygun olanı seçin. Sizin fotoğraf atadığınızı düşündüğünüz profil, sizin gösterim listenizde mevcut olmadığı için fotoğrafı çıkmıyor.

bu dediğiniz alanlarda değişiklik yapılmadı ise telefon direk olarak tüm kişileri seçmiş oluyor zaten.
eğer kişilerinizin başında +90 yoksa bununla ilgili bir program vardı. adı aklıma gelmedi forumda paylaşılmıştı.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Aynısı bende de olmuştu. O yüzden söylüyorum. Rehberde arkadaşımın fotoğrafını ekledim. Beni bir arasana dedim. Aradı fakat fotoğrafı çıkmadı. Sebebi ise benim telefona kaydetmiş olan numaraya fotoğrafı atamam. Fakat telefonu ilk kurduğumda Whatsapp'tan çektiği numaradan arandığını zannediyor telefon. Numaraları tek tek +90 ile kayıt ettim. Whatsapp'a girip oradan da listeyi güncelledim. Sonra telefon rehberine girip tekrar fotoğraf ekledim. Rehberde kişinin içine girince; tek bir numara, altında görüntülü arama ikonu ve onun altında Whatsapp ikonu görünüyor.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Kişiler
Üç Nokta
Ayarlar
Kişi Listelerini Ayarla
Gelen ekranda rehber için verilen E-posta 'yı seçiyoruz..
Eğer tüm kişileri seçersek nereden resmi alacağıyla ilgili sorun yaşanabilir.

Ve rehber için tanıtımı yapılan e-posta adresine bilgisayardan girerek orada da kayıtlı KİŞİLER'e tek tek fotoğraf yüklediğimizde anında telefonunuzdaki rehbere yansımış olur.

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Kişiler
Üç Nokta
Ayarlar
Kişi Listelerini Ayarla
Gelen ekranda rehber için verilen E-posta 'yı seçiyoruz..
Eğer tüm kişileri seçersek nereden resmi alacağıyla ilgili sorun yaşanabilir.

Ve rehber için tanıtımı yapılan e-posta adresine bilgisayardan girerek orada da kayıtlı KİŞİLER'e tek tek fotoğraf yüklediğimizde anında telefonunuzdaki rehbere yansımış olur.

bu işlemler için yukarıda otomatik yapan programdan bahsedildi. rehberdeki 500 veya 1000 kişiye tek tek fotoğraf atayamazsın. bir süre sonra seni sıkmaya başlar.
otomatik yapmak en mantıklısı.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
bu işlemler için yukarıda otomatik yapan programdan bahsedildi. rehberdeki 500 veya 1000 kişiye tek tek fotoğraf atayamazsın. bir süre sonra seni sıkmaya başlar.
otomatik yapmak en mantıklısı.
Bir kere tanıtımını yapıyorsunuz ondan sonra rahat ediyorsunuz.

Diğeri sürekli problem olur, cep telefonu bozulur, değiştirilir ve hep sorun yaşanır.
Oysa telefondaki rehbere tanıtım yapıldığında ve değişiklikler ister telefonda isterse bilgisayarda işlendikçe otomatik olarak eklenir.

Üst Alt