Yardım Arayan Kişi Gözükmüyor

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.5
Telefon Modeli
Pocophone
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba cihazım pocophone f1(miui11) birisi arayınca bazen gözüküyor bazen gözükmeyip titremeye devam ediyor. Gözükmeyince bildirim çubuğunu açıyorum orada da yoksa kitliyorum geri geliyorum falan bir şekilde gözüküyor. Aynı sorun whatsapp aramalarında da var sık sık olan bir sorun bu artık gerçekten can sıkmaya başladı. Lütfen bir çözüm bulun bana.( Telefonda root yoktur geldiginden beri aynu kuklanıyorum)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Arkadaşlar merhaba cihazım pocophone f1(miui11) birisi arayınca bazen gözüküyor bazen gözükmeyip titremeye devam ediyor. Gözükmeyince bildirim çubuğunu açıyorum orada da yoksa kitliyorum geri geliyorum falan bir şekilde gözüküyor. Aynı sorun whatsapp aramalarında da var sık sık olan bir sorun bu artık gerçekten can sıkmaya başladı. Lütfen bir çözüm bulun bana.( Telefonda root yoktur geldiginden beri aynu kuklanıyorum)
Sıfırlayın hocam cihazı

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
İyi forumlar.
Ayarlar - Uygulamalr - Arama(telefon da olabilir) uygulamasini bulup verilerini temizleyin ve deneyin bakalim olacak mi ?
Arama uygulamasi olarak magazadan baska bir uygulama indirin onu deneyin bakalim olacak mi ?

Oyla:

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
İyi forumlar.
Ayarlar - Uygulamalr - Arama(telefon da olabilir) uygulamasini bulup verilerini temizleyin ve deneyin bakalim olacak mi ?
Arama uygulamasi olarak magazadan baska bir uygulama indirin onu deneyin bakalim olacak mi ?
tesekkürler. dediginizi yaptım benım cihazımda telefon hizmetleri diye geciyor herhalde verileri temizledim tekrar ederse aynı şey dediğiniz gibi arama uygulaması olarak mağazadan bir kaç program deniyicem.

Oyla:
Üst Alt