Yardım Arayan İsimleri Görünmüyor

emr089

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12, Android 11
Telefon Modeli
mi 11 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 1 hafta önce mi 11 lite ile xiaomi kullanmaya başladım ama daha ilk günlerden pişman oldum. Rehberde kayıtlı olmasına rağmen arayanların isimleri hiçbir şekilde görünmüyor. Arama kayıtlarında da aynı şekilde göremiyorum. Birçok kişi aynı sorunu yaşıyor sanırım internette gördüğüm çözümler de sonuç vermedi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ekmy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekmy
Cihazım
Xioami mi note
Konular
8
Merhaba mi note 10 lite olarak aynı problem bende de var.rehberimde olan kişi aramalarda cikmiyor.cozum için lütfen yardım bekliyorum.

Oyla:

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 1 hafta önce mi 11 lite ile xiaomi kullanmaya başladım ama daha ilk günlerden pişman oldum. Rehberde kayıtlı olmasına rağmen arayanların isimleri hiçbir şekilde görünmüyor. Arama kayıtlarında da aynı şekilde göremiyorum. Birçok kişi aynı sorunu yaşıyor sanırım internette gördüğüm çözümler de sonuç vermedi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Google kişileri telefon hafızası ile senkronize etmeniz gerekiyor. Google ayarlarına göz atarsanız bulabilirsiniz. Benim cihaz oto olarak telefon kurulum sırasında senkronize işini gerçekleştirdi ve rehber sıkıntısız yüklendi.

Oyla:

ekmy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekmy
Cihazım
Xioami mi note
Konular
8
Bu daha önceden olmayan bir problemdi.yaklasik 1 haftadır var.ve ben kişilerimi lifebox dan yükleme yaptım. Normal rehber de kişiler görünüyor fakat kişiler den bulmayı denediğimde eksik sonuç çıkarıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu şekilde rehber de olan kişiler bulmaya çalıştığımda çıkmıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210802_184542.jpg
    Screenshot_20210802_184542.jpg
    188 KB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_20210802_184509.jpg
    Screenshot_20210802_184509.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Oyla:

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Bu daha önceden olmayan bir problemdi.yaklasik 1 haftadır var.ve ben kişilerimi lifebox dan yükleme yaptım. Normal rehber de kişiler görünüyor fakat kişiler den bulmayı denediğimde eksik sonuç çıkarıyor.
Dediğim gibi Google ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Google hesabınızdan çıkıp tekrar girmeyi deneyin

Oyla:

ekmy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekmy
Cihazım
Xioami mi note
Konular
8
Dediğiniz giibi çıkış yapıp tekrar girdim,üstüne mi hesabını da Google a birleştirdim.senkronizasyon da yaptım ama hala aynı şekil.

Oyla:
Üst Alt