Çözüldü Arama sonlandırıldı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Merhaba. Arkadaşıma yeni telefon aldık ve bazı kişileri aradığında direk arama sonlandırıldı diyor ve arama kapanıyor. Engelleme durumu falan da yok, öyle olsa meşgul çalar. Format attık ama hala aynı sorun devam ediyor ve arkadaşımın fena halde soğumasına neden oldu bu sorun. Bi çözüm önerisi olan var mı?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BurakYesilyurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 5 Plus
Konular
1
Merhaba. Arkadaşıma yeni telefon aldık ve bazı kişileri aradığında direk arama sonlandırıldı diyor ve arama kapanıyor. Engelleme durumu falan da yok, öyle olsa meşgul çalar. Format attık ama hala aynı sorun devam ediyor ve arkadaşımın fena halde soğumasına neden oldu bu sorun. Bi çözüm önerisi olan var mı?

Ben çekmeyen bir yerde ya da karşıdaki kişinin telefonunun uçak modunda olduğunu düşünüyorum. Diğer türlü bir sorun nasıl olabilir bilmiyorum. Bilgisi olan varsa takip ediyorum öğrenmek isterim

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Hocam sorun sadece tarife içi dakika olmasından kaynaklanıyormuş neyse konu kilit
Ben çekmeyen bir yerde ya da karşıdaki kişinin telefonunun uçak modunda olduğunu düşünüyorum. Diğer türlü bir sorun nasıl olabilir bilmiyorum. Bilgisi olan varsa takip ediyorum öğrenmek isterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt