Yardım Arama kaydı yaparken "bu arama kaydediliyor" sesini devre dışı nasıl bırakabilirim

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Endonezya romlar en güzel çözüm. Kendinden ses kaydı açık

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
Selamünaleyküm bunu çözebilen olmadı mı hala , yöntemini bilen veya bulan varsa lütfen buraya paylaşsın

coskunnvrz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkun
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Merhabalar. Bu konuyu çözebilen var mı ? Rehberde kayıtlı olmayan her gelen çağrıda bu konuşmayı yapması ve karşı tarafında bunu net bir şekilde duyması gerçekten berbat bir durum. Çözüme ulaşan varsa paylaşırsa sevinirim. Tşkler.

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
12
Global romda Google Dialer kullanıyoruz malum. Arama kaydı seçeneklerde var ama bastığın anda karşı taraf da duyacak şekilde "bu arama şuanda kaydediliyor" diye sesli uyarı veriyor. Yasal olmadığını biliyorum izinsiz kaydın, rom değiştir de demeyin şuan değiştiremem, Ttslexx uygulaması artık işe yaramıyor. Başka çözüm önerisi olan var mı
Eğer cihazda global EEA veya tamamıyla google aramalar kullanan cihaz varsa arama kaydı başlatıldı sesi artık KAPATILAMAZ. Google telif hakkı nedeniyle bunun önüne geçti. Lakin cihaza Endonezya romu yüklerseniz genelde xiaominin kendi arama ve mesaj uygulaması geliyor ve xiaominin kendi arama uygulamasında ses kaydı alırken bir bildirim göndermiyor. Önerim cihazınızın Endonezya romunun son sürümünü fastboot ile atmanızdır

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
8
Kandırma yöntemi ile dosya kaybı olmadan (aynı ya da üst sürüme) endonezya geçişi yapabilirsiniz.

Üst Alt