Soru Arama kaydı olan romlar

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Arkadaşlar merhaba, arama kaydı olan miui rom kullanmak istiyorum. Forumda dolaştığım kadarıyla endonezya romun arama kaydı sağlıyor. Kararlı rom tercihimdir. Başka rom kullanılabiliyor mu? Unlock yapılmadan paket yükleyiciden yüklenebiliyor mu? Konu forumda var diyebilirsiniz ama biraz karışmış diğer konular ve bulmak zor.

HD1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba, arama kaydı olan miui rom kullanmak istiyorum. Forumda dolaştığım kadarıyla endonezya romun arama kaydı sağlıyor. Kararlı rom tercihimdir. Başka rom kullanılabiliyor mu? Unlock yapılmadan paket yükleyiciden yüklenebiliyor mu? Konu forumda var diyebilirsiniz ama biraz karışmış diğer konular ve bulmak zor.

BL kilidinizi açarak aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Oyla:

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Miroom stabilde de var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3

Selamlar. Endonezya rom kullanmaktayım. Rom xiaomi nin orjinal rom'u. arama uygulaması ve mesaj uygulaması orjinal. Google uygulaması değil. Kayıt yapma imkanınız var. Ayrıca xiaomi tlf lar arasıında ücretsiz msj gönderme özelliği var. (karşı tarafta da aktif olması şartı ile) Hem şarj hem de stabilite olarak çok iy bir rom. Tavsiye ederim.

Oyla:

Abdullah Aydoğan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi 8
Konular
4
Alternatif olarak Hindistan ROM'u kullanılabilir. Kısa süreliğine Redmi 8 için Hindistan ROM'u kullandım. Arama kaydı özelliği mevcut.

Oyla:
Üst Alt