Çözüldü Arama Bekletme

mustafa_kocatas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mkdesing
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Teknisyen
Konular
2
Öncelikle hepinize merhaba. Ben Xiaomi Redmi Note 7/64gb olan yurtiçi cihaz kullanıyor. Cihazda 2 adet sim kartım var. 1.simde Türk Telekom, 2.simde Türkcell takılı. Türk Telekom'dan veya Türkcell den konuşma yaparken diğer hatta ulaşılamıyor. İnternette birçok arama yaptım fakat sorunuma çözüm bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm
SIMlerden birine çağrı geldiğinde diğeri pasifleşir ve ulaşılamaz olur. Bunu değiştirmeniz mümkün değil cihazınızda gerekli donanım bulunmuyor. Bunun yerine her iki hatta da arama bekletmeyi aktif edip ulaşılamaması durumunda birbirlerine yönlendirin.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
SIMlerden birine çağrı geldiğinde diğeri pasifleşir ve ulaşılamaz olur. Bunu değiştirmeniz mümkün değil cihazınızda gerekli donanım bulunmuyor. Bunun yerine her iki hatta da arama bekletmeyi aktif edip ulaşılamaması durumunda birbirlerine yönlendirin.

Oyla: Çözüm

mustafa_kocatas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mkdesing
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Teknisyen
Konular
2
evet dediğiniz gibi yaptım oldu. teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt