Yardım Arama bekletme sorunu

€krem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekol
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
1
arkadaşlar iyi günler. telefonumu aldığım günden beri arama bekletme özelliğini aktif etmeme rağmen bu özelliği bir türlü çalıştıramadım. *43# vb bir çok yöntemi denedim. ayarlar kısmından arama bekletme seçenekleri aktif . formu araştırdım upcall adında bir proğram yükleyerek bazı arkadaşlar sorunu çözmüş. yükledim fakat turkcell li olmadığım için ayarlar kısmını değiştirmeme izin vermedi. hala soruna bir çözüm bulabilmiş değilim. yardımcı olur musunuz

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
arkadaşlar iyi günler. telefonumu aldığım günden beri arama bekletme özelliğini aktif etmeme rağmen bu özelliği bir türlü çalıştıramadım. *43# vb bir çok yöntemi denedim. ayarlar kısmından arama bekletme seçenekleri aktif . formu araştırdım upcall adında bir proğram yükleyerek bazı arkadaşlar sorunu çözmüş. yükledim fakat turkcell li olmadığım için ayarlar kısmını değiştirmeme izin vermedi. hala soruna bir çözüm bulabilmiş değilim. yardımcı olur musunuz
Hocam hattınızı farklı bir telefona takın ve o telefon üzerinden tekrar pasif/aktif durumuna getirin. Ardından aynı telefon üzerinden deneme yapın. Daha sonra kendi telefonunuza takarak tekrar gözlemleyin.

Oyla:

€krem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekol
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
1
Hocam hattınızı farklı bir telefona takın ve o telefon üzerinden tekrar pasif/aktif durumuna getirin. Ardından aynı telefon üzerinden deneme yapın. Daha sonra kendi telefonunuza takarak tekrar gözlemleyin.

ilginiz için teşekkür ederim. Dediğiniz yöntemi uyguladım. taktığım telefonla da ne yaptıysam aktifleştiremedim. operatörle ilgili bir durum sanırım. müşteri hizmetlerine mail attım cvp bekliyorum. aynı durumdaki arkadaşlara fikir sahibi olmaları için denediğim yöntemleri yazacam .

1- *43# koduyla aktifleştirmek
2-telefonun ayarlar kısmından arama bekletme seçeneğini aktif hale getirmek
3- Başka bir telefona takarak ayarları aktifleştirmek
4- Turkcell e ait bir uygulama olan upcall proğramını yükledim. proğramın ayarlar kısmında arama bekletme seçeneğini aktif hale getirebileceğimiz bir menü var fakat Turkcell li olmadığım için bu ayarları kullanmama izin vermedi.
5- Türktelekom online işlemler uygulamasından ayarlar kısmında arama bekletme seçeneğini aktif hale getirdim.

tüm bunlara rağmen sonuç alamadım . Şuan müşteri temsilcisine mail atıp durumu izah ettim. dönüş bekliyorum. konuya çözüm bulursam burdan paylaşacam.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
ilginiz için teşekkür ederim. Dediğiniz yöntemi uyguladım. taktığım telefonla da ne yaptıysam aktifleştiremedim. operatörle ilgili bir durum sanırım. müşteri hizmetlerine mail attım cvp bekliyorum. aynı durumdaki arkadaşlara fikir sahibi olmaları için denediğim yöntemleri yazacam .

1- *43# koduyla aktifleştirmek
2-telefonun ayarlar kısmından arama bekletme seçeneğini aktif hale getirmek
3- Başka bir telefona takarak ayarları aktifleştirmek
4- Turkcell e ait bir uygulama olan upcall proğramını yükledim. proğramın ayarlar kısmında arama bekletme seçeneğini aktif hale getirebileceğimiz bir menü var fakat Turkcell li olmadığım için bu ayarları kullanmama izin vermedi.
5- Türktelekom online işlemler uygulamasından ayarlar kısmında arama bekletme seçeneğini aktif hale getirdim.

tüm bunlara rağmen sonuç alamadım . Şuan müşteri temsilcisine mail atıp durumu izah ettim. dönüş bekliyorum. konuya çözüm bulursam burdan paylaşacam.
Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Sonucu bekliyoruz :)

Oyla:

€krem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekol
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
1
Turktelekom yardım mailime cevap geldi. konuyu detayları ile açıklayıp uyguladığım yöntemleri belirtmeme rağmen deneyip sonuç alamadığım 1. ve 5. yöntemi uygulamamı söylemişler. ordan da bir sonuç çıkmayacak anlaşılan. farklı bir önerisi olan var mı.

Oyla:

Smhyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut. Vodefone da böyle bir sorun yaşamıyordum. Türk Telekom a geçince başladı. Çözüm bulan arkadaşlar olursa bekliyorum :)

Oyla:

XALO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8 lite 64
Konular
9
Aynı sorunla bende karşı karşıyayim. Lütfen arkadaşlar yardımcı olursanız seviniriz.

Oyla:
Üst Alt