Rehber Araç Sürücülerine Gerekli Programlar

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Arkadaşlar herkese selamlar.
Kullandığımız cihazlar akıllı ve bu akıllı cihazları daha aktif kullanmak için araç sürerken lazım olacak bir kaç program önerisi yapmak istiyorum. Umarım işinize yarar.

Bahsettiğim programlar ve ayarları araç kullananların daha güvenli ve kolay araç kullanmasını sağlayacaktır. Ben şahsen kullanmaya başladım. Anlatımda hatam olursa affola.
gerekli programların adları ve linkleri aşağıdadır. Pro versiyonlarını arayıp bulabilir veya ücretini ödeyerek alabilirsiniz. Sorumluluk size aittir.

1. Drivemode: Safe Messaging And Calling For Driving
    Bu program ile gelen telefonlara handsfree olarak cevap verebilir; otomatik tanımladığınız mesajı gönderebilir; gelen mesajlara sesli olarak cevap verebilir; favori kişileri ayarlayarak görüşme yapabilir, sesinizle harita araması telefon araması mesaj göndermesi vb. işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayarlarından programı sabitleyerek kısayoldan çalıştırabilirsiniz. Ve sayamadığım bir çok özelliği vardır.
  2. AutoGuard Dash Cam
    Arka planda çalışarak telefon ekranınızı araç kamera kayıt cihazı olarak kullanabilirsiniz. Hem kayıt yapmakta hem de gittiğiniz yolu haritada gösterip kayıt altında tutmaktadır.
  3. Yandex Navigasyon veya Google Haritalar.
    Bildiğimiz navigasyon programlarıdır. Birinci sırada verdiğim programda çalışması için gerekli olan uygulamalardır.
  4. Radarbot Ücretsiz: Hız Kamerası Dedektörü
    Bu program ile gittiğiniz yoldaki daha önceden kayıtlı olan radar ve polis kontrol noktalarını görüp ona göre hareket etmenizi sağlar. Aynı zamanda gördüğünüz radar noktalarını kolayca işaretleyip gönderdiğinizde diğer kullanıcıların da faydalanması için veritabanını güncellemeye yardımcı olabilirsiniz.
  5. Drivvo - Araç Yönetimi
    Bu program ise aracımız için yaptığımız masrafları kayıt etmemize ve aldığımız yakıt bilgilerini girip kaç kilometre yaptığımızı ne zaman yakıt almamız gerektiğini vb. detaylı bilgileri kayıt altına almamızı sağlamaktadır. Aracımıza ne zaman ne gibi masraflar yaptığımızı kontrol altında tutabilirsiniz.
Not: Programlar için bir video çekip en kısa zamanda ekleyeceğim.

Edit:
Yukarıda bahsedilen programların ayarlarını bahsettiğim video linkleri aşağıdadır.

Son düzenleme:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
gince hocam arabalar için hoşuma giden uygulamalardan birisi de Navier HUD 3 gibi Head Up Display uygulamaları. Telefondaki uygulamalarla arabası olanların denemesini tavsiye ederim. :)

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
gince hocam arabalar için hoşuma giden uygulamalardan birisi de Navier HUD 3 gibi Head Up Display uygulamaları. Telefondaki uygulamalarla arabası olanların denemesini tavsiye ederim. :)
Tabi buna benzer progrmlar var. Ben eklemedim. Yukarıda verdiğim programa kısayol eklenip kullanılabilir tabiki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ellerinize sağlık hocam, son derece güzel bir konu olmuş. Video'yu da bekliyoruz. clap~~
Teşekkür ederim üstadım. Hazırlayıp ekleyeceğim.

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Arkadaşlar DriveMode program tanıtımı videosunu konu altına ekledim. Kullanmak isteyenler izleyebilirler. Diğer programlarda zamanla yüklenecektir.

sezarim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tekin
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
Hocam DriveMode ile telefonun ekranını araca aktarabiliyor muyuz Android Autodaki gibi.

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Hocam DriveMode ile telefonun ekranını araca aktarabiliyor muyuz Android Autodaki gibi.

Bluetooth ile bağlantı kuruluyor sanırım. Android auto olan aracım olmadığı için deneyemedim malesef. Ama bu işlemi yaptığı yazıyordur.

Üst Alt