Yardım Arabada Bluetooth ile Spotify Dinlerken...

Niberke

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Niberke
Cihazım
Xiami Mi8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0.3.0
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar,

Ben Samsung Note 5 kullanıcısıydım. Onu satıp Mi8 aldım. Eski telefonum ile aracımda Spotify dinlerken hiç bir sorun olmuyordu ancak Mi8'de bluetooth ile bağlanıp Spotify dinlerken çalan şarkıda kesilmeler ve takılmalar oluyor. Bağlantı kopmuyor ama dediğim şeyler bir şarkıda 10 kere oluyor. Bunu düzeltecek bir ayar değişikliği var mıdır? Geliştirici seçenekleri açıp baktım bluetooth ile ilgi epey ayar var. Bir kaç tanesini denedim ezbere ama bir şey değişmedi. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Sorunun çözümünü çokça ifade ettim. Yine söylüyorum. Eğer telefonunuzda android 8 yüklü ise ww grubu ve birkaç araç grubunda belirli aralıklarla bağlantı kopması ve sesin takılmasını yaşarsınız. Sorun android 8 oreo ve xiaomi'nin bluetooth yazılımı. Tek çözümü ise android 9 pie sürümüne geçmek. Geçebiliyorsanız tabi.

Oyla:

Fatihs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 6 PRO
Konular
4
Android 9 kullanıyorum zaten.
Yalnız araçtaki teybi sıfırlayınca sorunum şuan için çözüldü.
İsteyenler deneyebilir.

Sorunun çözümünü çokça ifade ettim. Yine söylüyorum. Eğer telefonunuzda android 8 yüklü ise ww grubu ve birkaç araç grubunda belirli aralıklarla bağlantı kopması ve sesin takılmasını yaşarsınız. Sorun android 8 oreo ve xiaomi'nin bluetooth yazılımı. Tek çözümü ise android 9 pie sürümüne geçmek. Geçebiliyorsanız tabi.

Oyla:
Üst Alt