Yardım APK kuramıyorum

yalcineremin38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 13.0.5
Telefon Modeli
Redmi Note 10S
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar hayırlı geceler note10S var elimde rom değiştiedim ama yeni romda hiç APK kuramıyorum APK indiriyorum kurma kısmında kur diyorum ve çıubuk anında dolup kapanıyor 6 7 kez böyle yapıyorum hiçbir şey olmuyoe sonra tekrar yapıyprum paket yükleyici sürekli durduruluyor diyor deniyoeum sürekli yine aynı hata çok sıkmaya başladı ne yapabilieim acil yardımlarınızı bekliyorum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Arkadaşlar hayırlı geceler note10S var elimde rom değiştiedim ama yeni romda hiç APK kuramıyorum APK indiriyorum kurma kısmında kur diyorum ve çıubuk anında dolup kapanıyor 6 7 kez böyle yapıyorum hiçbir şey olmuyoe sonra tekrar yapıyprum paket yükleyici sürekli durduruluyor diyor deniyoeum sürekli yine aynı hata çok sıkmaya başladı ne yapabilieim acil yardımlarınızı bekliyorum
Rom değişimini yaparken format data yaparak mı kurdunuz? Rom değişimlerinde 4 wipe ve format data önerilir.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ben yapmadım telefoncu yaptı hatta bootloader kapalıydı rom atarken onuda açmış
Rom atılırken zaten mecburen açarlar, onu siz sonradan mi flash üzerinden kapatırsınız istiyorsanız. Boot kilidi açık olması size avantaj sağlar, cihazınız garantili değilse tabii. Aynı romu Mi flash ile yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz, bu işlerden anlamıyorsanız yaptırdığınız yere götürün romu format data atarak yeniden kursun. Verilerinizi yedekleyin, temiz kurulumda her şey gider.

Oyla:
Üst Alt