Yardım apk dosyası nasıl kurulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
apk dosyasını indirdim ama kuramadım yardımcı olursanız sevinirim

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
apk dosyasını indirdim onu açamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bilmiyorum açmayı

Şu an şok içerisindeyim :o Telefona bir apk/uygulama nasıl kurulur bilmiyorsun ama Mİ 6 kullanıyorsun öyle mi ?

Videolu anlatım linki veriyorum altta ona tıklıyorsun sonra açılan sayfada video çıkacak 2.40. saniyeden sonrası anlatıyor " Bir apk dosyası tablet veya telefona nasıl kurulur" diye. Keyifli seyirler....

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bunları yaptın yine olmuyorsa indirdiğin apk bozuk demektir.

Oyla:

Kadirli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi NOTE 5
Meslek
Bankacı
Konular
16
Öncelikle hocam elimizde apk kurmak için bir telefon lazım, telefonunuz varsa iyi yoldayız demektir, Sonra internete ihtiyacımız var eğer internet de varsa gayet iyi, Sonra apk kurmak için bir siteye ihtiyacımız var, diyelim sitede apk yi buldunuz, Sonra hemen indiriyorsunuz, tarayıcıdan inmişse indirilenler bölümüne giriyoruz, Sonra oradan indirilen apk yi buluyoruz ve üzerine bir kez basıyoruz, dikkat edelim bir kez basalım kurulum ekranı gelecektir, ha yok o ekran gelmedi ise diğer çözüme bakıyoruz, nedir bu çözüm, dosya yöneticisine giriyoruz, Sonra indirilenler klasörüne girip inen apk yi buluyoruz, Sonra üzerine bir kez tıkliyoruz, Sonra kurulum ekranı gelecek, ekran getirse next next finish yapıyorsun hocam, eğer bu da olmazsa telefonu yeniden başlat, Sonra tekrar aynı adımları uygula, Sonra baktın yine olmuyor, başka siteden indir, baktın yine olmuyor, çözümü basit, sadece 5 tl ye hallediliyor bunun içinde biraz benzin alıp telefonu yakıyorsun hocam :) inşallah faydam dokunmuştur, Saygılar.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt