Mod Apatch-Root ve Modül Kurulumu

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Hocam Magisk'i kaldırdınız mı APatch kurduktan sonra(Magisk yüklüyken APatch kurdunuz gibi geldi bana, dediğinizden öyle anladım)? Modül dosyalarında çakışma olabilir çünkü.
Bir de attığınız ss görünmüyor.
Magisk yanına da kurdum telefonu formatladım sadece patch ile de kurulum yaptım ama yine aynı

TheSingular

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
1
Magisk yanına da kurdum telefonu formatladım sadece patch ile de kurulum yaptım ama yine aynı
Formatlarken stok rom flashlamadınız galiba(yanlışsa düzeltin lütfen), formatlayarak kaldırırken bile en azından stok init_boot.img da flashlamanız lazımdı magisk'i tamamen silmek için. Aksi takdirde uygulaması yüklü olmasa bile yine çalışacaktır, sadece yüklenen modüller ve yapılan diğer ayarlar silinmiş olacaktır. Diğerleri için ya da cihazda init_boot.img yoksa boot.img değişmiş olacağından onun stoğunun flashlanması gerekiyor. Ya da uygulamasının içinden formatlamadan kaldırabilirsiniz Magisk, APatch ve KernelSU'yu).

Son düzenleme:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Formatlarken stok rom flashlamadınız galiba(yanlışsa düzeltin lütfen), formatlayarak kaldırırken bile en azından stok init_boot.img da flashlamanız lazımdı magisk'i tamamen silmek için. Aksi takdirde uygulaması yüklü olmasa bile yine çalışacaktır, sadece yüklenen modüller ve yapılan diğer ayarlar silinmiş olacaktır. Diğerleri için ya da cihazda init_boot.img yoksa boot.img değişmiş olacağından onun stoğunun flashlanması gerekiyor. Ya da uygulamasının içinden formatlamadan kaldırabilirsiniz Magisk, APatch ve KernelSU'yu).
Stok attım ama sonuç yine aynıydı mutlaka benim yanlış yaptığım birşey vardı ancak detaylı bir anlatım yardımcı olacak kimseyi bulamayınca stok sonrası magisk kurdum. Bana bunu sorunsuz kurmama yardımcı olabilirsiniz yine denerim çünkü magisk bazı uygulamalar da sorun yaratıyor. KernelSu da kullandım ve hoşuma gitti bundan dolayı Apatch ı kurmayı istiyorum.

TheSingular

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
1
Stok attım ama sonuç yine aynıydı mutlaka benim yanlış yaptığım birşey vardı ancak detaylı bir anlatım yardımcı olacak kimseyi bulamayınca stok sonrası magisk kurdum. Bana bunu sorunsuz kurmama yardımcı olabilirsiniz yine denerim çünkü magisk bazı uygulamalar da sorun yaratıyor. KernelSu da kullandım ve hoşuma gitti bundan dolayı Apatch ı kurmayı istiyorum.
Hocam tekrar deneyip bana apatch uygulamasından ne hatası aldığınıza dair ss atabilir misiniz? Başka bir şey gelmiyor şu an aklıma biraz daha ayrıntılı görmem lazım, ilk attığınız ss de bende görünmüyor hiç. Özelden de olur isterseniz.

Bu arada system partition'da benim telefonda da değişiklik yapılmıyor şu an.

Son düzenleme:

Retrefo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CmL
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0
PC komutları nedir