Soru Aosp ve miui şebeke gücü!

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşlar bulunduğum bölgede Türk Telekom pek iyi çekmediği için hücre bekleme aşırı derecede şarj giyiyor, bende farklı romlar deneyip sorunu gidermeye çalıştım. Çok ilginçki miui romlarda 3, 4 saat ekran alırken aosp romlar da 6 saat ve üzeri ekran alabildim ve şebeke çekim gücü arttı! Bunun sebebi ne olabilir? Ve bunu miui romlarda Bi şekilde entegre edemezmiyim?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar bulunduğum bölgede Türk Telekom pek iyi çekmediği için hücre bekleme aşırı derecede şarj giyiyor, bende farklı romlar deneyip sorunu gidermeye çalıştım. Çok ilginçki miui romlarda 3, 4 saat ekran alırken aosp romlar da 6 saat ve üzeri ekran alabildim ve şebeke çekim gücü arttı! Bunun sebebi ne olabilir? Ve bunu miui romlarda Bi şekilde entegre edemezmiyim?
İkisi birbirine zıt farklı tabanlı romlar hocam. Entegre etmeniz için, iyi bir android yazılım bilginiz varsa mümkün olabilir.

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
İkisi birbirine zıt farklı tabanlı romlar hocam. Entegre etmeniz için, iyi bir android yazılım bilginiz varsa mümkün olabilir.
Peki bu farkın sebebi nedir hocam? Niçin çekim gücü arttı?

Oyla:

mertsamipb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Sami
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
AOSP romların genelinde sinyal gücü sorunu var aslında.Adil bir test yaptığınızdan emin misiniz?

Oyla:

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9