Yardım Aosp Oyun Performansı düşüklüğü

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba arkadaşlar, k20 Pro kullanıcısıyım aosp tabanlı romlar çok hoşuma gidiyor fakat aosp tabanlı romlar xiaomi tabanlı romlara göre daha çok kasıyor ve delaylar söz konusu. En son rr rom, crdroid ve şu an evulation x romunu kullanmaktayım. Bunun için çözüm var mı?

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba arkadaşlar, k20 Pro kullanıcısıyım aosp tabanlı romlar çok hoşuma gidiyor fakat aosp tabanlı romlar xiaomi tabanlı romlara göre daha çok kasıyor ve delaylar söz konusu. En son rr rom, crdroid ve şu an evulation x romunu kullanmaktayım. Bunun için çözüm var mı?
Hocam bende de tam tersi MIUI romlar daha çok kasıyor Resurrection Remix 8.6.5 denediniz mi ?
- Arena of Valor
- League of Legends Wild Rift
- Mobile Legends
- Pubg ve COD
Oynayan birisi olarak hiç bir kasma donma vs yaşamadım hatta telefon ısınmıyor bile doğru düzgün.
Şuan Resurrection Remix 8.6.5 yüklü ve gayet stabil.

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam bende de tam tersi MIUI romlar daha çok kasıyor Resurrection Remix 8.6.5 denediniz mi ?
- Arena of Valor
- League of Legends Wild Rift
- Mobile Legends
- Pubg ve COD
Oynayan birisi olarak hiç bir kasma donma vs yaşamadım hatta telefon ısınmıyor bile doğru düzgün.
Şuan Resurrection Remix 8.6.5 yüklü ve gayet stabil.
Tek cihazda da yaşamadık evde iki kişi kullanıyoruz birimiz 9t Pro birimiz de k20 Pro kullanıyor ikimizde de bu durum söz konusu. Wild Rift oynuyoruz delay anlık takılmalar oluyor

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Tek cihazda da yaşamadık evde iki kişi kullanıyoruz birimiz 9t Pro birimiz de k20 Pro kullanıyor ikimizde de bu durum söz konusu. Wild Rift oynuyoruz delay anlık takılmalar oluyor
Hocam resurrection remix 8.6.5 kullanıyorum Wild Rift'te hiç bir takılma yaşamadım sabit 60 FPS gayet akıcı bir şekilde oynatıyor.

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam resurrection remix 8.6.5 kullanıyorum Wild Rift'te hiç bir takılma yaşamadım sabit 60 FPS gayet akıcı bir şekilde oynatıyor.
Bende en son rr kullanıyordum geçiş yaptım evox romuna bakalım resucremix ne zaman yayımlarsa android 11 güncellemesi o zaman tekrardan ona geri dönerim

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Aosp romların, miui dan daha fazla kastığını ilk kez görüyorum. İlginçmiş. Kernel kullanmayı deneyebilirsiniz. Sorununuzu büyük ihtimalle çözecektir.

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
immensity yeni versiyonu yukle keyfine bak hocam ;)

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam yalnız konu sadece wild rift ise o sorun oyundan kaynaklı. Beta aşamasında olduğu için oyunda ping sürekli gidip geliyor ben de yaşıyorum sinir bozucu. Diğer oyunlarda da geçerliyse bilemeyeceğim.

Üst Alt