Yardım Aosp game turbo

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Arkadaşlar merhaba aosp rom dayım şuan corvus os v15 rom a game turbo uygulamasını yukliyemezmiyiz oyunlarda aosp romlar çok pasif kalıyor gaming için bir çok modül var fakat bir işe yaramıyor miuide gözlemlerim game turbo kapatıp oyuna girince FPS düşüyor game turbo açık girince sabit FPS vermeye gayret ediyor varsa bi yolu yardımcı olursanız sevinirim veyahut aosp rom için bi game uygulaması bilen varsa iyi olur deniyen

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
APK denediniz mi yüklemeyi ?

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
APK editör ile yükledim fakat işlevi yok game turbo durduruldu diyor durduk yere oyuna başla deyince başarıyla hızlandırıldı yazar normalde yazmıyor sol üstten cekiyom FPS CPU gpu değerlerini gostermiyo ayarlarda açık fakat uygulama devreye girmiyor

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Buraya dip not düşeyim belki başkasının işine yarar A11 derpfestOs rom da ve arcane os da denenmiştir .
Miui core magisk modülü
Miui setting mod magisk modülü ve
Son olarak miui securty magisk modülü
Yani bu üç modülü art arda yeniden başlatmadan magiskten flaşlayıp ardından reboot system yapıp cihazı açtığınız da miui securty game turbo ve diğerlerini Aosp romlar da da kullanabilecek duruma geliyorsunuz . Kolay gelsin .

( Tüm sorumluluk şahsım adına ve miui form a ait değildir ) isteyen deneyebilir.

Üst Alt