Rom [AOSP][Android10] Redmi S2 (ysl) Resurrection Remix OS 8.6.2

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Geri dönüş için teşekkür ederim, S2 için önereceğiniz custom veya MIUI rom var mı şuan global miui12 yazılımı kullanıyorum ağırlık var arayüzde olsun uygulamalarda
Bu arada telefonu hangi amaçla kullanicaginizi söylerseniz ona görede farklı romlari söyleyebilirim (oyun için mi pil için mi yoksa stabil olsun bir şey olmasın mı gibi)

Endlos765

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Seve seve bende yaklaşık 2 aydır bu işlerdeyim bu cihazı kullanan başka birisinden baya öneri almıştım

Android 10 romları olarak şahsen en iyisi

Pixysos 3.03 sürümü Özelleştirmesi pixel kadar sade ama pixelden daha stabil, animasyonları gayet stabil yağ gibi akıyor, şarj anlamında da iyiydi, tek sıkıntı özelleştirme az diye değiştirmek isteyebilirsiniz.

Android 11 romları da gayet stabildi

Derpfest: pil konusunda gayet başarılı, özellikler bir çok roma göre fazla, değiştirme sebebim hem farklı romlari denemek için hemde ayarları İngilizceydi nerdeyse hepsi

Evolution x 5.7 (son a11 built) özelleştirmelerin %99 Türkçe performanslı bir o kadarda pil konusunda başarılı öneririm

Crdroid 7.3: 2 gündür bu romdayim önceden de yüklemiştim en sevdiğim romlar arasında, bu rom hem stabil hep pil dostu hemde özelleştirmeleri Türkçe evoya göre bir kaç+ özelliğinden dolayı bu roma geçtim 7.4 unoffical var onda Xiaomi parts özellikleri yok önermem şahsen, 8.6 unoffical a12 var onuda önermem şarjı iyi değil en iyisi offical son sürüm 7.3 yani

Android 12 şarj konusunda a11'e göre daha az pil dostu

Ricedroid 3.5 sürümü, launcheri çok iyi (sushi launcher) ayarları Türkçe pili a12 romlarina göre iyi, sadece bende bir modülden dolayı sabit parlaklık buğu oluyordu ondan dolayı crdroide dönmüştüm tekrardan eğer modül kullanıp sorun cikartmiyorsa öneririm
Ha a12 tabiki özellikleri iyi ama bana pilide iyi olması için a11 crdroiddeyim

Sıralamam şu
Crdorid 7.3
Ricedroid 3.5
Evolution x 5.7

Crdroid kurarsanız lawnchair system launcher kurmanızı tavsiye ederim a12 launcheri gibi yapıyor (yuvarlağımsı köşeler falan)

Her zaman sorulara açığım 😀
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bugün günlük kullanımda elde ettiğim pil verileri crdroid 7.3 romunda
Hocam çok kararsız kaldım geç yazdığım içinde özür dilerim, bana hangisini önerirsiniz özelleştirme vs önemli değil performans ve batarya önemli

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Hocam çok kararsız kaldım geç yazdığım içinde özür dilerim, bana hangisini önerirsiniz özelleştirme vs önemli değil performans ve batarya önemli
Msm extented android 11 versiyonu en iyisiydi hocam, oyun performansı diğer romlara göre en iyisiydi şahsen. YouTubeda var pil konusundada ortanın bir üstüydu tabi kullanımınıza göre değişir.
Android 11 son built bahsettiğim
(Şuan project elixir a12 deniyorum)

Endlos765

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
merhaba hocam geç cevap verdiğim için özür dilerim bi süre telefonsuz kaldım borçtan ötürü vs telefonu sattm şuan bahsettiğiniz a11 romu deneyeceğim ayretten project elixir a12 romdan bahsetmişsiniz deneme fırsatınız olduysa bilgilendirirseniz sevinirim

Msm extented android 11 versiyonu en iyisiydi hocam, oyun performansı diğer romlara göre en iyisiydi şahsen. YouTubeda var pil konusundada ortanın bir üstüydu tabi kullanımınıza göre değişir.
birde hocam extended a11 bulamadım a10 var

Son düzenleme:

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
merhaba hocam geç cevap verdiğim için özür dilerim bi süre telefonsuz kaldım borçtan ötürü vs telefonu sattm şuan bahsettiğiniz a11 romu deneyeceğim ayretten project elixir a12 romdan bahsetmişsiniz deneme fırsatınız olduysa bilgilendirirseniz sevinirim

birde hocam extended a11 bulamadım a10 var
A12 project elixir romunu denedim evet, hatası falan yoktu şarj kısmı da tatmin etmişti. Farklı romlar denemek amaçlı değiştirmiştim.
A11 msm extended romunun linkini özel sohbetten atıyorum

Üst Alt