Soru Aops rom kamera uygulaması önerisi

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
bura'nın en üstünde ki hocam.
Config olarakta bu
Çok teşekkürler.Ön kamera haricinde trCamera'dan daha iyi.Ön kamera için de open camera yükledim.Şimdilik yeterli benim için :)

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Çok teşekkürler.Ön kamera haricinde trCamera'dan daha iyi.Ön kamera için de open camera yükledim.Şimdilik yeterli benim için :)
HDR+ etkinleştir ön kamerada çok iyi rica ederim :)

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
ANXCamera Android 11 de çalışıyor benim cihaz için.
Cihazınız nedir? Stabil çalışıyor mu? Çünkü anxcamera geliştiricileri gelecek yıl android 11 desteği alacağını söylüyor

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Cihazınız nedir? Stabil çalışıyor mu? Çünkü anxcamera geliştiricileri gelecek yıl android 11 desteği alacağını söylüyor
9T ben kullanmadım ama kurup çalıştıranlar gördüm hocam.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
9T ben kullanmadım ama kurup çalıştıranlar gördüm hocam.
Anladım hocam. Başka cihazlar için de çalıştıranlar var okudum fakat bazılarının fotoğrafları kaydetmiyor bazıları 2sn sonra çektikleri gidiyor, portre modu çalışmıyor gibi yani şuan resmi bir destekleme yok android 11 için. İşin birde diğer tarafı var o da cihaz bootloopa düşebilir modül yüklendikten sonra o tarz yorumlarda okudum,tabi cihaza göre değişir

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Denemek isteyenler için ağır çekim modu da çalışan gcam paylaşmak istiyorum. Arnovanın dışında başka bir geliştirici tarafından bizim cihaza özel tabi henüz beta da, diğerleri gibi bunda da ön kamera video çalışmıyor. Ama bana diğerlerinden seri geldi sanki,ben bunu kullanıyorum arnova8G2 gcami getirine kadar. Config de gerekmiyor

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Denemek isteyenler için ağır çekim modu da çalışan gcam paylaşmak istiyorum. Arnovanın dışında başka bir geliştirici tarafından bizim cihaza özel tabi henüz beta da, diğerleri gibi bunda da ön kamera video çalışmıyor. Ama bana diğerlerinden seri geldi sanki,ben bunu kullanıyorum arnova8G2 gcami getirine kadar. Config de gerekmiyor
Hocam benim paylaştığım en stabili şuan ön kamera videoda çalısıyor isterseniz onu yükleyip deneyin sizde

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam benim paylaştığım en stabili şuan ön kamera videoda çalısıyor isterseniz onu yükleyip deneyin sizde
Denedim hocam ön kamera video çalışıyor fakat ilk 2-3 saniye baya bi takılıyor. Ayriyeten normal fotoğraf çekince uygulamadan atıyor, fotoğrafı kaydediyor sıkıntı yok ama

Üst Alt