Bilgisayar AOMEI Backupper Professional | 1 Yıl Lisans (Kısa süre geçerli teklif)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

AOMEI Backupper Professional | 1 Yıl Lisans

AOMEI Backupper Pro , kullanımı kolay profesyonel bir yedekleme ve kurtarma programıdır . Bilgisayarınızı veri kaybına karşı tamamen koruyun. PC'nizi ve sunucunuzu güvenli bir şekilde yedekler, sistem bölümünüzün veya sürücünüzün tek tıklamayla yedeğini sunar ve bunu dakikalar içinde yapar. Ayrıca bölümleri veya sürücüleri klonlayabilir. Program, mevcut uygulamalara müdahale etmeden veri yedeklemeye izin veren Microsoft Birim Gölge Kopyası Hizmetini (VSS) destekler. Verileriniz yanlışlıkla yok edilir veya bozulursa, uygulama oluşturulan görüntüyü inceleyebilir ve sabit sürücüye geri yükleyebilir. Ek olarak, bilgisayar arızalanırsa ve uygulamaya Windows arabirimi aracılığıyla erişilemezse verilerinizi geri yüklemek için önyüklenebilir bir kurtarma CD'si oluşturabilirsiniz.

Ana Özellikler:
  • Hepsi bir arada veri korumasıyla verileri istediğiniz zaman yedekleyin ve kurtarın
  • Yedekleme ve geri yükleme tamamen otomatiktir ve tek bir tıklamayla tamamlanabilir
  • Gerçek zamanlı dosya ve klasör senkronizasyonu desteklenir
  • Disk yükseltmeleri ve veri taşıma için bir HDD'yi bir SSD'ye, bir HDD'yi bir HDD'ye veya bir SSD'yi bir SSD'ye klonlayın
  • İşletim sistemine önyükleme yapmayan bilgisayarları desteklemek için bir WinPE veya Linux önyükleme diski oluşturun.

Sistem Gereksinimleri: Windows Vista/XP, Windows7, Windows 8.1/8 ve Windows 10.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Winpe önyükleme diskini de premium mu yapıyor yoksa free versiyon olarak mı yapıyor bilginiz var mı?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Winpe önyükleme diskini de premium mu yapıyor yoksa free versiyon olarak mı yapıyor bilginiz var mı?
Lisans girdikten sonra free/demo olarak kullanım ortadan kalkacağı için premium olarak herşeyi kullanabilirsiniz.

Üst Alt