Yardım Aod 10 saniye sonra kapanıyor

Atillakaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla Kaan
Cihazım
Oppo Rx17 Neo
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.2
Telefon Modeli
Poco X5 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Dün Poco X5 Pro aldım ama always on display açınca 10 saniyede kapanıyor kapancaksa neye yarar ki lütfen yardım edin

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
103
Onun için mod hâlâ çıkmadı . Ekranda iz kalmaması için öyle yapılmış herhalde uzun zamandır oyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni amoledlerin tümü öyle. Mi 9se vardı benim, onda sınırsızdı

Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
O özellik çoğu yeni cihazda öyle iz kalmaması için olsa gerek çünkü animasyonlu yapsalar bu seferde pil ömründen yiyecek

Oyla:

Atillakaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla Kaan
Cihazım
Oppo Rx17 Neo
Konular
9
O özellik çoğu yeni cihazda öyle iz kalmaması için olsa gerek çünkü animasyonlu yapsalar bu seferde pil ömründen yiyecek
Yani bence saçma özellik koycaksan ekranı pili ona göre yapcan benim telefonu tercih etme sebeplerinden biri buydu şimdi ben ne yapcam bu özelliği zaten ben açılsın diye telefona elleyeceğime ekranını açarım

Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Yani bence saçma özellik koycaksan ekranı pili ona göre yapcan benim telefonu tercih etme sebeplerinden biri buydu şimdi ben ne yapcam bu özelliği zaten ben açılsın diye telefona elleyeceğime ekranını açarım
Ekranın ortasına 2 defa hafif sert dokununca açılıyor diye biliyorum en azından şu an kullandığım telefondan önce note 10 kullanıyordum onda o şekilde işliyordu

Oyla:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Dün Poco X5 Pro aldım ama always on display açınca 10 saniyede kapanıyor kapancaksa neye yarar ki lütfen yardım edin
Hemen bu olayı sana açıklayayım.Bende de redmi note 10 pro max var ve aod 10 saniye limiti var,samsung vb. telefonlarda yok,samsung paneli kaliteli koyuyor,xiaomi ise,13 ultra,12 vb.iyi telefonları dışında,redmi,pocoya falan sınırsız aod özelliğini koymuyor.Bunun çözümü,miui eu veya farklı bir miui sürümü kurarak,limitsiz yapabilirsin,ancakkkkkk sorun burda başlıyor,ben kendi telefonumda denedim,ve panel çok kaliteli olmadığından dolayı,1 saatte %2 veya %3 şarj gidiyor,yani gün içerisinde telefonun 6,7 saatte %20,25 hatta aodun parlaklığı yüksekte ise,yani güneşli bir havada açık ise %30,35 şarj harcıyor fakat bu benim telefon paneli için geçerli,sen de kendi telefonunda dene,ama sonucun çok farklı olacağını düşünmüyorum,bol bol aod açık kullandım,ısındırarak oyun oynadım,telefonu 2 yıldır kullanıyorum,çok şükür herhangi bir yanık vb. olmadı.Yani aodun iz bırakma ihtimali çok düşük,ama maalesef ki şarj yiyor.Bu arada poco x5 pro yerine,eğer bütçen el veriyorsa bin tl daha ekleyip,mi 13 lite alman daha iyi olurdu.

Oyla:

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36

10 sn gözükür ama hep açık kalır yukarıdaki gibi ayarlarsan

Benim cihazımda da aynı 10 sn gözüküyor gerektiği zaman öyle yapıp kullanıyorum

Son düzenleme:
Oyla:

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
MIUI Optimizasyonu açmanın yolunu gösteriyor zaten izlerseniz göreceksiniz önce izleyin kolay olduğunu göreceksiniz

Oyla:
Üst Alt