Kernel Anymore Project Kernel - Poco X3 Pro (Vayu) / 12.08.24

njlos53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
1
Gizlemek için bir şey yapmanıza gerek yok hocam google sertifika sorunu, saftynet ve wp için şunları yapın yeterli olacaktır:
  1. Yukarıda verdiğim modülleri sırasıyla indirip KSU üzerinden kurun, cihazı yeniden başlatın ve sonra;
  2. inidip kurun lsposetten gelen bildirime tıklayıp modülü etkinleştirin WPyi (banka uygulamalarını seçin [opsiyonel]) seç,n cihazı yeniden başlatın. Herhangi bir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum takıldığınız yerde sorarsınız hocam.
Sayenizde başardım. Banka uygulaması rootlu olduğumu göremedi.Çok mutluyum, size içten teşekkür ederim. İyi ki varsınıx🙏👏

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
34

njlos53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
1
Rica ederim hocam, iyi günlerde kullanın.
Hocam, lsposed üzerinde kullanılan " NoVPN" isimli bir Modül buldum. Bu modül bazı uygulamaların VPN' ye karşı çıkmasını engelliyor, yani kullandığınız VPN' yi o uygulamadan gizliyor. Bilgi olsun diye yazdım, inanıyorum ki siz biliyorsunuzdur.

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
34
Hocam, lsposed üzerinde kullanılan " NoVPN" isimli bir Modül buldum. Bu modül bazı uygulamaların VPN' ye karşı çıkmasını engelliyor, yani kullandığınız VPN' yi o uygulamadan gizliyor. Bilgi olsun diye yazdım, inanıyorum ki siz biliyorsunuzdur.
LSPosette bir sürü işe yarar şeyler var hocam bakıp deneyebilirsiniz.

Üst Alt