Mod ANXCamera v204 Pre-Alpha R3 | Android 12L.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ANXCamera v204 Pre-Alpha R3 | Android 12L.
Güncellendi: 27/03/'22

Değişiklik günlüğü: (eski)
• Android 12 ROM'lar için destek eklendi.
• MIUI V13.0.2.0.SKFMIXM'den güncellenmiş kütüphaneler
• Güncellenmiş izinler
• Güncellenmiş SE Politikası

Değişiklik günlüğü: (yeni)

Android 12L'de ANXCamera düzeltildi (Teşekkürler @grewal)
• ANXCamera'yı bozmayan Çin MIUI yapılarından en son MIUI galerisini içeriyordu.
Bu, MIUI galerisi tarafından yapılan işleme ile fotoğrafları biraz iyileştirmelidir (Teşekkürler @reiryuki)

Notlar:
• ANXCamera, AOSP tabanlı ROM'lar için bir MIUI Kamera Bağlantı Noktası Magisk Modülüdür.
• Bu sürüm, Redmi Note 10 Pro/Max'te Android 12 için modifiye edilmiştir.
• Bu, Portre modu ve 108MP dahil her şeyin çalıştığı PixelOS'ta (MIUI satıcı ROM'u) test edilmiştir.
Bu, henüz OSS satıcı ROM'larında test edilmedi, ancak lütfen deneyin ve günlüklerle bana bildirin.
Bu, tüm ROM'larda çalışmayabilir, bunu aklınızda bulundurun.
PixelOS'ta çalışıyor, diğer ROM'larda denemeli ve çalışıp çalışmadığını görmelisiniz.

Yenilenen Notlar:
• ANXCamera, AOSP tabanlı ROM'lar için bir MIUI Kamera Bağlantı Noktası Magisk Modülüdür.
Bu sürüm, Redmi Note 10 Pro/Max'te Android 12/L için modifiye edilmiştir.
• Bu her ROM'da çalışmayacaktır, ROM'unuzda çalışmadığını spam/etiketlemeyin. Flaş ve kendin gör.
• Bu bir alfa öncesi yapıdır, dikkatli ilerleyin. Ağır çekim bozuldu.

Kaynak:

Son düzenleme:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ANXCamera v204 Pre-Alpha | Android 12.
Güncellendi: 22/01/'22

Değişiklik günlüğü:
• Android 12 ROM'lar için destek eklendi.
• MIUI V13.0.2.0.SKFMIXM'den güncellenmiş kütüphaneler
• Güncellenmiş izinler
• Güncellenmiş SE Politikası

Notlar:
• Bu sürüm, Redmi Note 10 Pro/Max'te Android 12 için modifiye edilmiştir.
• Bu, Portre modu ve 108MP dahil her şeyin çalıştığı PixelOS'ta (MIUI satıcı ROM'u) test edilmiştir.
Bu, henüz OSS satıcı ROM'larında test edilmedi, ancak lütfen deneyin ve günlüklerle bana bildirin.
Bu, tüm ROM'larda çalışmayabilir, bunu aklınızda bulundurun.
PixelOS'ta çalışıyor, diğer ROM'larda denemeli ve çalışıp çalışmadığını görmelisiniz.

| DOWNLOAD:
| MİRROR

Kaynak:
Mi Max 3 telefonumda Aosp android 12 Rom yüklü ve yaptığım testler sonucu AnX Camera' nın v190 sürümü uyumlu oldu, v204 uygun olmamıştı. Dediğiniz gibi telefondan telefona. veya Rom' dan Rom' a değişiyor, kimine v185, kimine v190 ve kimine göre de v204 uygun gelebiliyor. Çok yararlı bulduğum paylaşımlarınızı ilgi ile takip ediyorum. İyi bir hafta sonu diliyorum.

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Mi Max 3 telefonumda Aosp android 12 Rom yüklü ve yaptığım testler sonucu AnX Camera' nın v190 sürümü uyumlu oldu, v204 uygun olmamıştı. Dediğiniz gibi telefondan telefona. veya Rom' dan Rom' a değişiyor, kimine v185, kimine v190 ve kimine göre de v204 uygun gelebiliyor. Çok yararlı bulduğum paylaşımlarınızı ilgi ile takip ediyorum. İyi bir hafta sonu diliyorum.

Teşekkür ederim abi, tek amacım herkese faydalı olabilmek.
Evet farklı sürümler cihaz seçiyor kimisinde çok iyi iken farklı bir sürümde ecel terleri döktürüyor. angel~~

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Romdan roma değişiyor çünkü geliştiricilerin Anx desteğini eklemesi gerekiyor.
Revolution romda v204 çalışmıyordu ama Cherish romda sorunsuz çalışıyor :)
Bu ay içerisinde Anxcamera güncellemesi gelecek. Heyecanla onu bekliyorum ben :)

Paylaşım için teşekkürler Murad Ali

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Romdan roma değişiyor çünkü geliştiricilerin Anx desteğini eklemesi gerekiyor.
Revolution romda v204 çalışmıyordu ama Cherish romda sorunsuz çalışıyor :)
Bu ay içerisinde Anxcamera güncellemesi gelecek. Heyecanla onu bekliyorum ben :)

Paylaşım için teşekkürler Murad Ali
Teşekkürler, evet geliştiriciler üzerinde çalışıyorlar vendor romlarda bu mod çalışmaz oss romlarında bazılarunda çalışmadığı bilgisi var.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Teşekkürler, evet geliştiriciler üzerinde çalışıyorlar vendor romlarda bu mod çalışmaz oss romlarında bazılarunda çalışmadığı bilgisi var.
Bu arada Gcam, AnX Camera derken Open Source bir Camera olan " Open Camera" tam bir atağa kalktı...Diğerlerini bastırıyor gibi...Play Store' den, " F-Droid " deposundan veya kendi sitesinden en son versiyonunu indirip iyice denedikten sonra izlenimlerinizi almak isterdim doğrusu !

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Bu arada Gcam, AnX Camera derken Open Source bir Camera olan " Open Camera" tam bir atağa kalktı...Diğerlerini bastırıyor gibi...Play Store' den, " F-Droid " deposundan veya kendi sitesinden en son versiyonunu indirip iyice denedikten sonra izlenimlerinizi almak isterdim doğrusu !

Open Camera'ya biraz zaman tanımak gerekiyor, eksik yönleri var 1 veya 2 sürüm güncellemesinden sonra düşüncelerimiz netleşir.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Open Camera'ya biraz zaman tanımak gerekiyor, eksik yönleri var 1 veya 2 sürüm güncellemesinden sonra düşüncelerimiz netleşir.
Memnuniyetle bekleyeceğim. Şu anda geliştirilmiş 1.49.2 versiyonunu kullanıyor. Telefona yük bindirmiyor, hafif ve yer kaplamayor, geniş bir ayarlama seçeneği var, zumlayabiliyor, görüntüyü net bir şekilde alabiliyor, aldığı görüntüde yazılar net bir şekilde okunabiliyor, ayrıntılar net bir şekilde görülebiliyor, zamanlama var, netleştirme var, aklıma geldiği üzere tarih atma, fotoyu çekenin ismini yazma, yazmakkla bitmez HDR gibi vs. bir çok özellikleri var.
Linux' u iyi bilen ve kullanan biri olarak Open Source işletim sistemleri ve uygulamaları üzerinde yeterince bir deneyimim var. Open Source işletim sistemlerinin ve uygulamalarının görüntü, ses, oynatım kalitesi tartışılamaz. Kapalı kaynak kodlu olanlardan kat kat üstündür. Open Source olan " Open Camera " da aynı doğrultuda ilerliyor. Çok memnunum ve diğer kameraları da test ettikten sonra vazgeçilmezim oldu.

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Memnuniyetle bekleyeceğim. Şu anda geliştirilmiş 1.49.2 versiyonunu kullanıyor. Telefona yük bindirmiyor, hafif ve yer kaplamayor, geniş bir ayarlama seçeneği var, zumlayabiliyor, görüntüyü net bir şekilde alabiliyor, aldığı görüntüde yazılar net bir şekilde okunabiliyor, ayrıntılar net bir şekilde görülebiliyor, zamanlama var, netleştirme var, aklıma geldiği üzere tarih atma, fotoyu çekenin ismini yazma, yazmakkla bitmez HDR gibi vs. bir çok özellikleri var.
Linux' u iyi bilen ve kullanan biri olarak Open Source işletim sistemleri ve uygulamaları üzerinde yeterince bir deneyimim var. Open Source işletim sistemlerinin ve uygulamalarının görüntü, ses, oynatım kalitesi tartışılamaz. Kapalı kaynak kodlu olanlardan kat kat üstündür. Open Source olan " Open Camera " da aynı doğrultuda ilerliyor. Çok memnunum ve diğer kameraları da test ettikten sonra vazgeçilmezim oldu.

Open camera sizi cezbetmiş angel~~ ancak ben daha gelişme aşamasını tamamlayamadığını düşünüyorum, geliştirici sitesinde bu net olarak görülüyor.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Open camera sizi cezbetmiş angel~~ ancak ben daha gelişme aşamasını tamamlayamadığını düşünüyorum, geliştirici sitesinde bu net olarak görülüyor.
Biliyorum gelişmesini henüz tamamlamadığını... Diğerleride tamamlamamış zaten...Kıyaslayarak bu sonuca ulaşıyorum...

Üst Alt