Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam android 11 için olan miui kamera portunu da başlığa ekleseniz daha cok kişi görebilir :))
Video çekiminde zaman sıkıntısı oluyor. Atıyorum 5sn video 4 saat gözüküyor, android 11 ler de bu sıkıntı. A11 için bir alternatif daha var anxcamera, bu miui kameradan daha fazla özelliği çalışıyor (hdr dahil.. çekiyor ama tam anlamıyla çalışıyor mu incelemedimhaha--) ama onda da zaman sorunu var aynı şekilde. Eklesem mi konuya bilemedim o yüzden duruyor öyle:D

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Video çekiminde zaman sıkıntısı oluyor. Atıyorum 5sn video 4 saat gözüküyor, android 11 ler de bu sıkıntı. A11 için bir alternatif daha var anxcamera, bu miui kameradan daha fazla özelliği çalışıyor (hdr dahil.. çekiyor ama tam anlamıyla çalışıyor mu incelemedimhaha--) ama onda da zaman sorunu var aynı şekilde. Eklesem mi konuya bilemedim o yüzden duruyor öyle:D
Ahahahah :)

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Ama crdroidin içinde olanda zaman sorunu yok. Onda da hdr çalışmıyor , birde 2x zoom çekince görüntü bozuluyor. 64mp vs diğer kameralarda sorun yok hepsinde çalışıyor. Karıştı iyicehaha--

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Ama crdroidin içinde olanda zaman sorunu yok. Onda da hdr çalışmıyor , birde 2x zoom çekince görüntü bozuluyor. 64mp vs diğer kameralarda sorun yok hepsinde çalışıyor. Karıştı iyicehaha--
Ahahaha. Hocam aosp romlarda istediğimi bulamadım bir türlü. Mutlaka benim canımı sıkan bir sorun oluyor. Yüksek grafikli oyunlarda 8 saat den fazla sot alacak aosp rom yok herhalde. Varsa tekliflere açığım :)

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Ahahaha. Hocam aosp romlarda istediğimi bulamadım bir türlü. Mutlaka benim canımı sıkan bir sorun oluyor. Yüksek grafikli oyunlarda 8 saat den fazla sot alacak aosp rom yok herhalde. Varsa tekliflere açığım :)
Sadece oyunda mı 8 saathaha-- Eskiden oynuyordum cod falan ortalama 1 saat fazla değil, 10 saatten fazlaydı ekran sürem. Şuan yüksek grafik oynamıyorum, bataryayı da bayadır takip etmiyorum,ortada şarj et dolmadan çıkar falan :)

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Sadece oyunda mı 8 saathaha-- Eskiden oynuyordum cod falan ortalama 1 saat fazla değil, 10 saatten fazlaydı ekran sürem. Şuan yüksek grafik oynamıyorum, bataryayı da bayadır takip etmiyorum,ortada şarj et dolmadan çıkar falan :)
Hocam 6-6 buçuk saat falan alıyorum 60hz de eu romda. 8 saat falan alabilsem aospda ondan gecerim :)

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam 6-6 buçuk saat falan alıyorum 60hz de eu romda. 8 saat falan alabilsem aospda ondan gecerim :)
eu da öyleyse alması gerekir aslında bilemedim. Aynı romda 3-4 gün durun en az otursun iyice dicem ama denemişsinizdir :)

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
eu da öyleyse alması gerekir aslında bilemedim. Aynı romda 3-4 gün durun en az otursun iyice dicem ama denemişsinizdir :)
Ahahhaa :) Hocam aslında o kadar durmadım. Mutlaka bi canımını sıkan bir durum oldu. Örnek gcam ı sevmiyorum ben. Miui kamera kullanmak istiyorum. Bu kapsamda android 10 olarak önerdiğiniz hatasız stabil aosp var mı.
Lineageos paylaşımı hiç yapılmıyor. Eskiden sürekli bu modaydı. Simdi paylaşan yok. Acaba nasıl :)

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Ahahhaa :) Hocam aslında o kadar durmadım. Mutlaka bi canımını sıkan bir durum oldu. Örnek gcam ı sevmiyorum ben. Miui kamera kullanmak istiyorum. Bu kapsamda android 10 olarak önerdiğiniz hatasız stabil aosp var mı.
Lineageos paylaşımı hiç yapılmıyor. Eskiden sürekli bu modaydı. Simdi paylaşan yok. Acaba nasıl :)
Android 10 kaynakları açıkçası biraz eski, rr ve havoc genel olarak hatasız olmasına rağmen android 11 ile aşırı akıcılık farkı var, rr ve havoc akmıyor yani :D Yalnız lineage sürekli güncel, official için çalışmalar devam ediyor. Kaynaklarıda bu ikisine göre çok iyi, zaten ortada başka a10 rom yok. Lineageden memnun kalırsınız yüksek ihtimal:)

Son sürüm 06/02

Üst Alt