Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Deneyim hocam bakalım duzelecek mi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Olabilir hocam ama garanti yok o yüzden hiç tamire falanda vermek istemiyorum iyice hiç olur telefon olmadı böyle kullanırım.
Toz girmiş olabilir en basitinden. Temizlemesi de zor olacağını sanmam. Bence varsa güvendiğiniz bi tamirci verin baksın

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Toz girmiş olabilir en basitinden. Temizlemesi de zor olacağını sanmam. Bence varsa güvendiğiniz bi tamirci verin baksın
Hocam yazılımsal durum. Dün romu yeniden flashladim düzeldi gibi bakalım durum devam edecek mi takipteyim.

tektonik1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Merhabalar. Mert hocam bugün Anxcamera nın güncellemesi yayımlandı. 3.0 konuda onu da paylaşırsanız çok iyi olur. Kolay gelsin.

cgokhans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9se
Konular
2
Dostlar anx ile çektiğim fotolar ilginç bir şekilde 10-15 sn resim oluşturma ile geçiyor. Hemen fotoyu açamıyorum. Ayrıca fotolar çok kötü idi. Detaylara baktım 64mg seçmeme rağmen 960*720 pixel boyutunda çekmiş ve 91 kb idi foto. Bu neden olabilir?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Dostlar anx ile çektiğim fotolar ilginç bir şekilde 10-15 sn resim oluşturma ile geçiyor. Hemen fotoyu açamıyorum. Ayrıca fotolar çok kötü idi. Detaylara baktım 64mg seçmeme rağmen 960*720 pixel boyutunda çekmiş ve 91 kb idi foto. Bu neden olabilir?
Bende de kameranın kendisi geç açılıyordu. Kaldırdım en son

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Hocam olayın yazilimsal olduğunu düşündüm ama alakası yok. Kamera da sorun var görüntü bir düzeliyor bir bozuluyor. 0.9x yapınca kamera çok iyi çekiyor 1x ve yukarısı sorunlu. Büyük ihtimal ya dediğiniz gibi toz kaçtı ya da sensorlerden biri arıza yaptı. Yalnız sorun in kamera da da mevcut. İşin kötüsü kırk yılın başı garantisiz cihaz aldim nede olsa bir şey olmuyor diye oda sorun çıkartacak oldu. Bakalım bize ne kadara mal olacak.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam olayın yazilimsal olduğunu düşündüm ama alakası yok. Kamera da sorun var görüntü bir düzeliyor bir bozuluyor. 0.9x yapınca kamera çok iyi çekiyor 1x ve yukarısı sorunlu. Büyük ihtimal ya dediğiniz gibi toz kaçtı ya da sensorlerden biri arıza yaptı. Yalnız sorun in kamera da da mevcut. İşin kötüsü kırk yılın başı garantisiz cihaz aldim nede olsa bir şey olmuyor diye oda sorun çıkartacak oldu. Bakalım bize ne kadara mal olacak.
Geçmiş olsun. Yakınlaştırınca muhtemelen toz olan kameraya geçiyordur. Zannetmiyorum çok masraf çıkacağını

Üst Alt