[ANTUTU]Mi3 galaxy s5 iphone 5 s testi Türkçe

donanımhaber üyelerinden serkanbaba adlı üyenin videosudur xiaomi mi-3 ilk defa türkçe konuşan birinden izleyeceksiniz iyi seyirler.

http://m.youtube.com/watch?v=sQKqQJkftHA

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: [ANTUTU]Mi3 galaxy s5 iphone 5 s testi Türkçe

Sipromex' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. Video bana ait donanimhaber de nickim serkanbaba videonun neden baygın bir ses tonu ile hazırladığıma gelince forumda takip eden arkadaşlar biliyordur. Mi3 telefonumun sim kısmı arızalı hemde 3 yaşında bir kızım var uyanmasını istemedim. Fakat bundan sonra daha iyi ve kaliteli videolar için uğraşacağıma emin olabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda mipad im gelince affetireceğim kendimi iyi geceler

Elinize sağlık, bundan sonraki videoların çok daha iyi olacağını ben biliyorum. Tecrübeyle sabit :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
Cvp: [ANTUTU]Mi3 galaxy s5 iphone 5 s testi Türkçe

Sipromex pid=3365 dateline=1402954463' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. Video bana ait donanimhaber de nickim serkanbaba videonun neden baygın bir ses tonu ile hazırladığıma gelince forumda takip eden arkadaşlar biliyordur. Mi3 telefonumun sim kısmı arızalı hemde 3 yaşında bir kızım var uyanmasını istemedim. Fakat bundan sonra daha iyi ve kaliteli videolar için uğraşacağıma emin olabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda mipad im gelince affetireceğim kendimi iyi geceler
Emekleriniz için teşekkürler aramıza hoş geldiniz.

Üst Alt