Sohbet Ankara polatlı selamlar :)

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Ben biraz farklı düşünüyorum aslında bu konuda yıllardır Xiaomi kullanıyorum ama bana hiçbir modeli çekmecemde hala duran S7 Edge'nin tadını veremedi ne yazık ki hatta ara ara çıkarıp kullansam mı diye düşünmüyor değilim. Sırf o telefonu da kullanmak için ikinci bir hat almayı planlıyorum hiçbir şey olmazsa e-ticaret yapıyorum müşteri iletişim merkezi olarak kullanılır hatta geçenlerde çekmeceden çıkarıp OneUI arayüzlü Android 10 bir rom kurdum bir süre de kurcaladım hat takmadan baya iyiydi :)

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Ben biraz farklı düşünüyorum aslında bu konuda yıllardır Xiaomi kullanıyorum ama bana hiçbir modeli çekmecemde hala duran S7 Edge'nin tadını veremedi ne yazık ki hatta ara ara çıkarıp kullansam mı diye düşünmüyor değilim. Sırf o telefonu da kullanmak için ikinci bir hat almayı planlıyorum hiçbir şey olmazsa e-ticaret yapıyorum müşteri iletişim merkezi olarak kullanılır hatta geçenlerde çekmeceden çıkarıp OneUI arayüzlü Android 10 bir rom kurdum bir süre de kurcaladım hat takmadan baya iyiydi :)

S7 Edge'in sd kart desteği var ama gene hocam. S6 Edge de sd kart desteği yok ne yazık ki. Yani en azından sd kart takılsa idi link2sd yüklenilip uygulamarın çoğu sd karta taşınabilirdi ama öyle bir imkanda yoktu yoksa s6 edge halen daha kullanılır tabiki custom romlar ile ancak bir cihaz alınırsa en az 64 gb en fazla 128gb alınmalı. 256-512 olaylarına girmiyorum zaten onlar ayrı kulvarlar biraz.

Üst Alt