Sohbet Ankara polatlı selamlar :)

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Herkese merhabalar, iyi forumlar. Aranıza Ankara polatlıdan katılıyorum. Uzun süredir kullanmakta olduğum s6 edge cihazım ne yazık ki 32gb idi ve artık bekleneni vaad edemediği, sürekli kapasite sıkıntısı yaşadığım için ki baya uygulama yüklü oluyor genelde cihazlarımda 1 hafta önce redmi note 9 pro 6/128 modeline geçtim. Bu sayfayı google da rastgele aldığım bu yeni cihaz ile ilgili haftalarca çeşitli bilgileri arar iken buldum ve birkaç konuyada göz atınca bana yarar sağlayacağını düşünerek foruma kayıt olmak istedim. Aynı cihazı kullanan kullanıcılar olarakta bir hasbihal yaparız diye düşünüyorum. Bende siz arkadaşlar gibi cihazımı özelleştirmekten ve özelleştirerek kullanmaktan zevk alıyorum.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Aramıza hoş geldiniz hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah, iyi forumlar

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

İnşallah, teşekkür ediyorum. Bu cihaz çok hoşuma gitti açıkçası birde o eski samsung günlerimi hatırlatıyor bana s6 edge'in canını çıkartmıştım. :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İnşallah, teşekkür ediyorum. Bu cihaz çok hoşuma gitti açıkçası birde o eski samsung günlerimi hatırlatıyor bana s6 edge'in canını çıkartmıştım. :)
Rica ederim hocam, Xiaomi asla dandik Samsung ile kıyaslanamaz

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Rica ederim hocam, Xiaomi asla dandik Samsung ile kıyaslanamaz

Xiaomi nin Topluluk desteği çok iyi bana göre ki bir cihazı senelerce kullanmanın en önemli temelini oluşturmakta olan yegane şey topluluk desteği diye düşünüyorum. Diğer yandan samsung'u eskiden istediğimiz gibi evirip çevirip kurcalama imkanına sahip iken şimdiki yeni modelleri ile bu biraz daha sıkıntılı gibi en azından benim gibi düz kullanıcılar için yada direkt benim için diyelim biraz daha farklılaşmış herşey makalede yok denecek kadar az. Şahsen ben cihaz alır iken buna çok dikkat ediyorum birde Samsung alacak olsam kesinlikle yurtdışı server kayıt alırdım Sd işlemci var diye ancak server kayıt olayıda aşırı maliyetli bir durum olunca Samsung'a her iki açıdanda yanaşmıyorum artık.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Xiaomi nin Topluluk desteği çok iyi bana göre ki bir cihazı senelerce kullanmanın en önemli temelini oluşturmakta olan yegane şey topluluk desteği diye düşünüyorum. Diğer yandan samsung'u eskiden istediğimiz gibi evirip çevirip kurcalama imkanına sahip iken şimdiki yeni modelleri ile bu biraz daha sıkıntılı gibi en azından benim gibi düz kullanıcılar için yada direkt benim için diyelim biraz daha farklılaşmış herşey makalede yok denecek kadar az. Şahsen ben cihaz alır iken buna çok dikkat ediyorum birde Samsung alacak olsam kesinlikle yurtdışı server kayıt alırdım Sd işlemci var diye ancak server kayıt olayıda aşırı maliyetli bir durum olunca Samsung'a her iki açıdanda yanaşmıyorum artık.
Hocam, Xiaomi almakla en iyisini yaptınız, root rom işlerine vakıf iseniz, tadından yenmez, değilseniz bile, sorun yok, İnşallah o zaman da ORD hastalığına yakalandım demezsiniz

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam, Xiaomi almakla en iyisini yaptınız, root rom işlerine vakıf iseniz, tadından yenmez, değilseniz bile, sorun yok, İnşallah o zaman da ORD hastalığına yakalandım demezsiniz

Ord nedir hocam tam olarak biraz daha açsanız ? bu arada evet rom ve root işlerine vakıfım biraz, eskiden kalan aşinalık varasadece bl kilidini nasıl açacağımı bilmiyordum Xiaomide ama onuda haftalar öncesinden hallettim birde arka kapak ile birşeyler yapılıyormuş ama yetkili hesapmı bilmem ne dediler ki öyle olsada hemen açılacak diye arka kapağı açtırmak felan istemedim sonuçta yurtdışı olsada sıfır cihazdı.

Üst Alt