Soru Android10 V11.0.15.0 glabol sürüm deneyimleri

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Son güncelleme nasıl olmuş arkadaşlar kronik ve diğer hatalar giderilmişmi güncellemeyi tavsiye edermisiniz

Son düzenleme:

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
hocam sizin cihazda donanımsal bir sorun olabilirmi tel kızımdan bana geçti rom üstüne rom kuruyorum mıuı romlarda selfie kameralar yapay görüntü veriyor mecburen stok 9 kurdum oto'dan telefon kendini 10 a otomatik güncellemiş hard reset atıp kullanıyorum şimdilik sorun yok bende. 1700 tl'lik telefon bu kadar olur.(şahsi düşümcem)kızıma huawei p40 lite aldım telekomdan 2835 tl 9 taksit güzel telefon iki tane almadığıma pişmanım şimdi fiyatlar uçmuş mi a3 le devam ediyoruz.

Oyla:

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
hocam sizin cihazda donanımsal bir sorun olabilirmi tel kızımdan bana geçti rom üstüne rom kuruyorum mıuı romlarda selfie kameralar yapay görüntü veriyor mecburen stok 9 kurdum oto'dan telefon kendini 10 a otomatik güncellemiş hard reset atıp kullanıyorum şimdilik sorun yok bende. 1700 tl'lik telefon bu kadar olur.(şahsi düşümcem)kızıma huawei p40 lite aldım telekomdan 2835 tl 9 taksit güzel telefon iki tane almadığıma pişmanım şimdi fiyatlar uçmuş mi a3 le devam ediyoruz.
Hocam öncelikle bilgi paylaşmanız için teşekkür ederim.tekrar miui11 rom yükledikten sonrası hiç sıkıntı kalmadığı için donanimsal olmadığını düşünüyorum.

Oyla:
Üst Alt