Sohbet Android System Angle

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Arkadaşlar merhaba, bugün cihazımda ki gereksiz uygulamaları kaldırırken dikkatimi çekti. Cihazımda Android System Angle adında bir uygulama var, biraz araştırdığımda uygulama OPENGL ES ve VULKAN alternatifi olarak Google tarafından grafik sürücülerini güncel tutmak için hazırlanmış. Uygulama geliştiricileri dilerlerse bu uygulama ile geliştirme yapabiliyorlarmış."mış diyorum uygulama hakkında detaylı bilgiye sahip değilim" google uygulama hakkında bilgi paylaşıyor ancak su gibi ingilizceye sahip değilim giggle~~

Geliştirici arkadaşlar bu konuda ufak bir bilgi paylaşabilir mi? Uygulama faydalı mı, cihazda kalsın mı yoksa kaldırmalı mıyım?

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Merhaba uygulama android q ile geliyor bir nevi grafik kartı optimizasyonu uygulaması sistem uygulamalarını kaldırmamanızı tavsiye ederim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba uygulama android q ile geliyor bir nevi grafik kartı optimizasyonu uygulaması sistem uygulamalarını kaldırmamanızı tavsiye ederim
Teşekkür ederim hocam. Uygulama biraz garip geldi bana, tereddüt ettiğim için sizlerden fikir almak istedim. Uygulamanın boyutu düşük 14mb ama 29 sistem imajı içeriyormuş.

Üst Alt