Yardım android sistemi hakkında bilgi

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Arkadaşlar öncelikle cahilliğimi mazur görün.Benim merak ettiğim ve sürekli aklıma takılan bir konudur bu malum adnroid bir işletim sistemi ve elimizdeki cihazlarda belli bir donanıma sahip cihazlar. Pc lerde aynı şekilde donanım ihtiva eden cihazlar. Biz pc lere istediğimizi şekilde linux windows türevlerini kurabiliyoruz ve donanımlar sürücüleri tanıyor ve çalışıyor. Androidde sonuçta aynı şey yada ben öyle düşünüyorum o zaman neden istediğimiz android sürümünü yükleyip sürücülerle donanımı tanıtamıyoruz.

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Arkadaşlar öncelikle cahilliğimi mazur görün.Benim merak ettiğim ve sürekli aklıma takılan bir konudur bu malum adnroid bir işletim sistemi ve elimizdeki cihazlarda belli bir donanıma sahip cihazlar. Pc lerde aynı şekilde donanım ihtiva eden cihazlar. Biz pc lere istediğimizi şekilde linux windows türevlerini kurabiliyoruz ve donanımlar sürücüleri tanıyor ve çalışıyor. Androidde sonuçta aynı şey yada ben öyle düşünüyorum o zaman neden istediğimiz android sürümünü yükleyip sürücülerle donanımı tanıtamıyoruz.

Aslında bu doğru değil. Linuxun bir sürü türevi tıpki android gibi. Ve her birinde her surucu bulunamayabiliyor ya da enbasitinden linuxa oyun yukleyemiyosunuz photoshop yukleyemiosunuz yukleseniz bile tam performans alamiorsunuz.

Yani derine bakar iseniz pcde de bu tur sorunlarıin var oldugunu goreceksiniz.

Oyla:
Üst Alt