Rom [Android Q] Redmi K30 MIUI Hellas XRTV V11.0.1.0 QGHCNXM Stabil Rom

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Hocam bu romu yüklediyseniz mi Globe rom deneyin bende çalışmadı
Hocam norml rom kurar tbi bunn kendi sitesi var kayit oluyosun ordan indiriyorsun son sürümünü çalışıyor . Mi globe ne hocam biraz acik yazarmisiniz global rom mu bende suan corvus os var kernel olarakda hardrock var ama oyun romu diy geçiyor ama miui de daha guzel performans aliyorum

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Hocam norml rom kurar tbi bunn kendi sitesi var kayit oluyosun ordan indiriyorsun son sürümünü çalışıyor . Mi globe ne hocam biraz acik yazarmisiniz global rom mu bende suan corvus os var kernel olarakda hardrock var ama oyun romu diy geçiyor ama miui de daha guzel performans aliyorum
isteğe göre rom oluşturuyorsun ama buda araoma installer kullanıyor

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Ne şahsen yükleyemedim müsaitsen bir dene
Nasıl yapabiliriz hocam Türkçe cevirsem sayfayi anlarmiyiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben olusturdum fakat fazla ozellestirme yapamiyorsun ki bide ben miui12 sevmiyorum burda sadece miui 12 veriyor miui 11 ve esk surumleri olsa olurdu ama yinede bi deneyecegim

İndiiriyorum hocam bakalım

Senin cihaz k30 mu pocox2 mi

Son düzenleme:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Türkiye'de poco X2 yok gibi bir şey hepsi k30
Ayrıca imza da yazıyor

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Ayrıca imza da yazıyor
Hocam indirdim kurdum kurulumun sonunda aroma installer açmaya çalıştı galiba bizim twrp biraz eski olduğu için güncellenmesi lazım desteklemesi . Sonra ben direk 2 tuş kullanarak twrp ye girdim sadece format data yaptım. Yes yazılanı değil. Normal olanı kuruldu bildiğin eu rom şuan onun üzerinden yazıyorum fakat şunu diyebilirim ki normal direk kurduğumuz eu romdan daha hızlı geldi bana . Orangefox gibi yada eskiden cem vardı onun gibi recovery olursa düzelir belki ama eu ile arasında hiç bir fark yok oradaki.ozellestirmeleri kendimizde yaparız uygulama ekleyip çıkarıyor başka biseye yaramaz

Ayrıca imza da yazıyor
Hatta kontrol merkezi daha stabil

Ayrıca imza da yazıyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
boyle bir hata bizim telefonların akıllı sistem olduğu icin galiba

Son düzenleme:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Hocam indirdim kurdum kurulumun sonunda aroma installer açmaya çalıştı galiba bizim twrp biraz eski olduğu için güncellenmesi lazım desteklemesi . Sonra ben direk 2 tuş kullanarak twrp ye girdim sadece format data yaptım. Yes yazılanı değil. Normal olanı kuruldu bildiğin eu rom şuan onun üzerinden yazıyorum fakat şunu diyebilirim ki normal direk kurduğumuz eu romdan daha hızlı geldi bana . Orangefox gibi yada eskiden cem vardı onun gibi recovery olursa düzelir belki ama eu ile arasında hiç bir fark yok oradaki.ozellestirmeleri kendimizde yaparız uygulama ekleyip çıkarıyor başka biseye yaramaz

Hatta kontrol merkezi daha stabil

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
boyle bir hata bizim telefonların akıllı sistem olduğu icin galiba
bu romdada ayı sorunu verdi bana zaten eu rom üzerine kuruyorlar taban aynı ama mi5s te kullandım ben daha iyidi. orange fox bağışsız çalışmıyor sordum bağış yapıp mesaj yazın diyor recovery için

ayrıca miui 12 nin animasyondan ziyade launcheri sıkıntılı aynı sorun 11.0.15 dede vardı ordan biliyorum.poco miui 12sine miui luncher yükledim 4.18-19 sorun ordada başladı ama 4.15.2.1466 yükledim o sorunsuz çalıştı gayet stabildi ama kernel fln yemiyordu stock oldupu için sürekli twrp gidiyordu o yüzden geri dönüm

Son düzenleme:

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
bu romdada ayı sorunu verdi bana zaten eu rom üzerine kuruyorlar taban aynı ama mi5s te kullandım ben daha iyidi. orange fox bağışsız çalışmıyor sordum bağış yapıp mesaj yazın diyor recovery için

ayrıca miui 12 nin animasyondan ziyade launcheri sıkıntılı aynı sorun 11.0.15 dede vardı ordan biliyorum.poco miui 12sine miui luncher yükledim 4.18-19 sorun ordada başladı ama 4.15.2.1466 yükledim o sorunsuz çalıştı gayet stabildi ama kernel fln yemiyordu stock oldupu için sürekli twrp gidiyordu o yüzden geri dönüm
Suan da senin dedgn yerdeki romdayim ekran karti driveri de kurdum pubg mobile de aktive sav disyasinda ayarlama yaparak stabil 90 fps aliyorum root bile atmadan . Miui 11 ana ekrani buna atabilirmiyiz acaba

Üst Alt