Rom [Android Q]Mi 9TPro /K20 PRO MIUI 11 - Hindistan Stabil - V11.0.1.0 QFKINXM

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
böyle hata veriyor ve yüklenmiyor.
Kardeşim RAPHAEL olması lazım RAPHAELIN sondaki IN Eki, india yani, hisdistan cihazı oluyor seninki büyük ihtimalle Çin global cihaz yani bu yazılım zaten hisdistan çıkan, yazılım kurman, için raphaelin yazisini raphael yapman, lazım zip aracının içinden o dosyayı bulup

oguzhan69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
0
Kardeşim RAPHAEL olması lazım RAPHAELIN sondaki IN Eki, india yani, hisdistan cihazı oluyor seninki büyük ihtimalle Çin global cihaz yani bu yazılım zaten hisdistan çıkan, yazılım kurman, için raphaelin yazisini raphael yapman, lazım zip aracının içinden o dosyayı bulup
Zahmet edip cevap yazmışsın arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Evet dediğin gibi yaptım bende.Şuan oldu ve yükledim.Dediğiniz gibi olacak yani

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Zahmet edip cevap yazmışsın arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Evet dediğin gibi yaptım bende.Şuan oldu ve yükledim.Dediğiniz gibi olacak yani
Rica ederim bende globale geçmek istiyorum cin yazılımdan, ama farkı yok sanırım şuan bekliyorum kuranlar varsa cevap, alabilirmiyim sorun olur mu şuan 10.3.16 var global 10.3.2 yi kursam ne gibi değişiklik olur cihazda 9t pro yazması, haricinde şebeke daha, iyi çeker mi modem imajı değişeceği için? Şimdiden teşekkürler

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Rica ederim bende globale geçmek istiyorum cin yazılımdan, ama farkı yok sanırım şuan bekliyorum kuranlar varsa cevap, alabilirmiyim sorun olur mu şuan 10.3.16 var global 10.3.2 yi kursam ne gibi değişiklik olur cihazda 9t pro yazması, haricinde şebeke daha, iyi çeker mi modem imajı değişeceği için? Şimdiden teşekkürler
Hocam yazılım çok daha stabil ancak custom rom candır her zaman tema vesaire gibi ekstra özelliklerde mahrum kalıyorsun global de ben şahsen şuan revos miui11 deniyorum bir sorun yaşamazsam bunu kullanmaya devam edeceğim

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

rapstar338

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Le Max 2
Konular
3
böyle hata veriyor ve yüklenmiyor.
Cevabı verildiyse şimdiden kusura bakmayın çözüm basit. Pc den zipi açın daha sonra içerisindeki compability dosyasını (zip sanırım o da) silin. daha sonra tekrar telefona yükleyip flaşlayın işlem tamam.

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Hocam yazılım çok daha stabil ancak custom rom candır her zaman tema vesaire gibi ekstra özelliklerde mahrum kalıyorsun global de ben şahsen şuan revos miui11 deniyorum bir sorun yaşamazsam bunu kullanmaya devam edeceğim

Benim merak, ettiğim fastboot atacağım için komple modem img falan, değişeceğinden şebeke daha iyi çeker mi sonuçta çin romunda oraya has modlar var td-wcdma gibi td bizim buralarda olmayan ağ bağlantı tipi birde global yukledigimde Android 10 aldığında çini mi alacak global şuan gözükmüyor hiç bir forumda

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Benim merak, ettiğim fastboot atacağım için komple modem img falan, değişeceğinden şebeke daha iyi çeker mi sonuçta çin romunda oraya has modlar var td-wcdma gibi td bizim buralarda olmayan ağ bağlantı tipi birde global yukledigimde Android 10 aldığında çini mi alacak global şuan gözükmüyor hiç bir forumda
Yok hocam şebeke değişmez şebeke başka bir dosya romla gelmez, modem dosyası kaliteyi çok etkilemez

TopalSolucan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
Mİ6 4-64GB
Konular
1
Beyler bir tane k20 pro aldık hangi romu yüklersem yükleyim yeniden başlattığımda mi ekranında dönüp duruyor açılmıyor ya da açılsa da ayarlar felan her şey sıfırlanıyor, hiç bir şey kayıtlı kalmıyor cihazı yeniden başlatmazsam sıkıntı yok ama buradaki sorun neyden kaynaklı olabilir

Üst Alt