Rom [Android Q] Mi 9 Lite/CC9 Masik X™ 9.3 Beta MIUI 11 (12.01.20)

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
kullanan arkadaşalr eu yada miroom a göre görüşlerini sunablirler mi. bir hevesle miuimix i böyle kurdum pişman oldum açıkçası. ..

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3
Arkadaşlar miroom nedir bir link verebilirmisin çok iyi olduğundan bahsedilmiş denemek istiyorum

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Arkadaşlar miroom nedir bir link verebilirmisin çok iyi olduğundan bahsedilmiş denemek istiyorum
hocam forumda aratın genel bilgiler var. şöyle bir rom: eu rom u makyajlayıp iyileştiriyorlar benim bildiğim kadarıyla. ben kullanıyorum. eu, miroom, miuimix kullandım. miuimix te çok bug vardı bataryası çok iyiydi ama yavaştıda bana göre en iyisi miroom. bide masikx rom var onuda çok methediyorlar deniyecem bir ara.

m.yegen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
METIN MERT
Cihazım
MI 8SE
Konular
0
TWRP flahslamak demek, indirdiğiniz modem dosyasını TWRP menüsü install bölümünden yüklemek demek demek arkadaşlar..

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3
hocam forumda aratın genel bilgiler var. şöyle bir rom: eu rom u makyajlayıp iyileştiriyorlar benim bildiğim kadarıyla. ben kullanıyorum. eu, miroom, miuimix kullandım. miuimix te çok bug vardı bataryası çok iyiydi ama yavaştıda bana göre en iyisi miroom. bide masikx rom var onuda çok methediyorlar deniyecem bir ara.
miroom diye de arıyorum bişey bulamıyorum denemek istiyorum romu bulabilirsem tabi bir link verin lütfen

sewdali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Hocam ses kayıt edici var mı MİROOM da dahili olarak ek uygulama ile uğraşmak istemiyorum.

Üst Alt